Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 15,740,162.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,470,172 2014-12-16 2014-12-17 40221110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,621 2014-12-16 2014-12-17 40421110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 147,008 2014-11-12 2014-11-12 36921110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,621 2014-11-12 2014-11-12 37021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 57,246 2014-11-12 2014-11-12 37121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-11-10 2014-11-10 35121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 375,316 2014-11-10 2014-11-10 35021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 182,117 2014-10-02 2014-10-03 32021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 109,113 2014-09-03 2014-09-03 29021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) KONFEDERATA E SINDIKATAVE TE SHQIPERISE Fier 2,100 2014-09-03 2014-09-03 29821110012014 Paga baze GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-09-03 2014-09-03 29221110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 373,216 2014-09-03 2014-09-03 29121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,293,563 2014-08-06 2014-08-07 25021110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-08-06 2014-08-06 25421110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 109,129 2014-08-06 2014-08-06 25221110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 41,254 2014-07-02 2014-07-02 21221110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 107,374 2014-06-03 2014-06-04 17421110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001paga Maj Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 41,254 2014-05-05 2014-05-06 12821110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 372,916 2014-05-05 2014-05-06 12621110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 192,756 2014-05-05 2014-05-06 13021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 375,316 2014-04-04 2014-04-04 8521110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGA MARS 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave