Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Berat (0202) (Mbi 703 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,497,051.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 56,685 2014-12-17 2014-12-18 73221020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102003,likujdim kontrate a-015246.360.210.041072.015224.13399.15286.15252 fatura dt.30.11.2014
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 30,152 2014-11-24 2014-11-25 68121020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.015360.15210.15179.041072.015224.13399.15286 tetor 2014
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 36,662 2014-10-22 2014-10-23 61521020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.15360.15210.15179.041072.015224.13399.15286 fatura dt.01.10.2014
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 298,258 2014-10-13 2014-10-14 60421020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate 15176 fature dt.10.10.2014
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 3,455 2014-09-19 2014-09-22 54521020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015210.015179.013399.1528 ,fatura .dt.11.09.2014
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 63,097 2014-09-19 2014-09-22 54421020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.015360.041072.015224.015252 ,fatura .dt.29.08.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 5,067 2014-08-25 2014-08-26 49721020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015360.015210.015179.013399.15286 fatura dt.12.08.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 63,181 2014-08-25 2014-08-26 49621020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.041072.015224.015252 fatura dt.28.07.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 71,750 2014-07-18 2014-07-21 45621020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.15360.15210.15179.41072.15224.13399.15286.15252,fatura dt.03.07.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 36,219 2014-07-17 2014-07-18 43721020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-15308.15176.fatura dt.03.07.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 155,329 2014-06-24 2014-06-25 39721020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001.likujdim kontrate a-15176 fatura dt.13.06.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 70,567 2014-06-24 2014-06-25 39321020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.15252 fatura dt.01.06.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 18,315 2014-06-20 2014-06-20 38221020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015360.15210.15179.41072.15224.13399.15286 dt.13.06.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 95,908 2014-06-13 2014-06-16 34921020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 likujdim kontrate a-15308
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 1,125 2014-05-26 2014-05-26 30821020012014 Elektricitet - Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat klienti BE1A110042015286 lik fat janar 2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 101,240 2014-05-21 2014-05-22 29221020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.15360.15210.15179.41072.15224.15252. fature dt 13.05.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 144,834 2014-04-15 2014-04-16 21321020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001.kontrate a15246.360.210.179.041072.15224.13399.15286.15252 fatuar dt.12.04.2014
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 60,119 2014-03-26 2014-03-27 17621020012014 Elektricitet 2102001 bashkia berat klienti BE1A120001015252 lik fat shkurt 2014 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 135,779 2014-03-26 2014-03-27 17521020012014 Elektricitet 2102001 bashkia berat klienti A-015246;A-015360;A-015210A-015179;A-041072;A-015224;A-13399;A-15286;A-90379 lik fat shkurt 2014 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) CEZ SHPERNDARJE Berat 49,309 2014-03-19 2014-03-20 16421020012014 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 likujdim kontrate a-15261.15314.15313.15319.15318 fatura dt 24.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave