Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Berat (0202) (Mbi 703 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 205,946.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BILBIL MUHAMETANJI Berat 9,140 2014-12-30 2014-12-31 77021020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature dt.03.12.2014
Bashkia Berat (0202) PANDELI CECA Berat 9,600 2014-12-22 2014-12-23 73921020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature 38.dt.11.12.2014
Bashkia Berat (0202) GENCI HOXHALLARI Berat 9,950 2014-07-17 2014-07-18 43621020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature 2.dt.28.05.2014
Bashkia Berat (0202) ALTIN XHAMO Berat 30,000 2014-07-03 2014-07-04 42221020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 38.dt.19.06.2014
Bashkia Berat (0202) ARDIAN GJISHTI Berat 9,600 2014-06-18 2014-06-19 37921020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr.25.dt.05.05.2014
Bashkia Berat (0202) VIKTORI THOMOLLARI Berat 3,200 2014-06-18 2014-06-19 37221020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature dt.06.06.2014
Bashkia Berat (0202) EURO OFFICE Berat 92,376 2014-06-13 2014-06-17 35121020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001 likujdim fature dt.26.05.2014
Bashkia Berat (0202) IT-PARTNERS Berat 32,280 2014-06-12 2014-06-16 34421020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likjdim fature dt.22.04.2014
Bashkia Berat (0202) ALTIN XHAMO Berat 9,800 2014-05-15 2014-05-16 27621020012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001.likujdim fature dt.28.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave