Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Berat (0202) (Mbi 703 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 214,608.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) ILIR MANKA Berat 41,772 2014-12-22 2014-12-23 74321020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,likujdim fature 143.dt.11.12.2014
Bashkia Berat (0202) ILIR MANKA Berat 32,880 2014-09-19 2014-09-22 54921020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,likujdim fature dt.03.09.2014
Bashkia Berat (0202) ILIR MANKA Berat 9,840 2014-07-03 2014-07-04 42321020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 70.dt.17.06.2014
Bashkia Berat (0202) NATASHA DERVISHI Berat 9,500 2014-06-23 2014-06-24 39121020012014 Blerje dokumentacioni bashkia berat lik fat janar 2014 blerje dokumentacioni
Bashkia Berat (0202) ILIR MANKA Berat 68,772 2014-06-13 2014-06-17 35521020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 25.dt.18.03.2014
Bashkia Berat (0202) ILIR MANKA Berat 2,844 2014-06-13 2014-06-16 35621020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 54.dt.07.05.2014
Bashkia Berat (0202) AQIF MARRA Berat 7,000 2014-05-22 2014-05-22 29921020012014 Blerje dokumentacioni 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim fature dt.14.05.2014
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 5,000 2014-05-13 2014-05-13 25121020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001.likujdim fature nr 11.dt.26.03.2014
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 16,000 2014-04-01 2014-04-02 18021020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat likujdim fature nr 22 dt.21.01.2014
Bashkia Berat (0202) SHPRESA ALLAJBEU Berat 7,000 2014-03-19 2014-03-19 16121020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 4.dt.11.02.2014
Bashkia Berat (0202) SHPRESA ALLAJBEU Berat 14,000 2014-03-17 2014-03-17 14921020012014 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 33.dt.22.01.2014.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave