Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
RAIFFEISENBANKSH.A 33,626,373.00 43 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,050 2014-12-29 2014-12-30 35910730012014 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti KQZ Gjobe tejkalim afati kontrolli , shk546/1 dt.23.04.14 autorizim 584 dt.24.04.14 fat.118709337 dt.24.12.14 fat.118709345 dt.24.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,150 2014-12-28 2014-12-29 35610730012014 Sherbime te tjera - Sherbimet bankare KQZ shpenzime pritje percjellje urdher 104 dt.16.12.2014 kuponi tatimor 2 dt.18.12.2014 terheq Brunilda paja 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 121,000 2014-12-19 2014-12-23 34310730012014 Udhetim i brendshem KQZ Dieta Bordero dt.09.12.2014 urdher 95 dt.17.11.2014 urdher 91 dt.14.11.2014,97 dt.01.12.2014,103 dt.11.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,000 2014-12-09 2014-12-10 32310730012014 Shpenzime per honorare KQZ Honorare per petagoge bordero dt.09.12.2014 shkr. nr.1938 dt.02.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 22,777 2014-12-04 2014-12-05 32010730012014 Paga baze KQZ Paga bordero permbledhese dt.03.12.2014 nr pun 50-1 urdher 100 dt.03.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,500 2014-12-03 2014-12-04 31110730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta jashte vendit , bordero dt.03.12.2014 urdher 81 dt.10.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,603,562 2014-12-01 2014-12-01 30710730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero nentor 2014 nr pun 55-43
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,550 2014-11-13 2014-11-13 28810730012014 Sherbimet bankare - Shpenzime te tjera transporti KQZ Kontroll fizik autom,riparim pv emergjent 03.11.2014 fat 118539434/2241048
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,550 2014-11-13 2014-11-13 29410730012014 Sherbimet bankare - Shpenzime per pritje e percjellje KQZ pritje percjellje urdh 1607 dt 07.11.2014 fat 24 dt 10.11.2014 kup tat 20 dt 10.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,000 2014-11-12 2014-11-13 28610730012014 Shpenzime per honorare KQZ ,lik honorare pedagog,shkrese nr 1424 dt 29.10.2014 bordero dt 11.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,586,026 2014-11-03 2014-11-03 27910730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero permbledhese dt.03.11.2014 nr. punonjesve Plan 55- fakt 42
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 22,777 2014-11-03 2014-11-03 28310730012014 Paga baze KQZ Pagat punonjes te perkohshem bordero permbledhese dt.03.11.2014 nr pun plan 50 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,000 2014-10-28 2014-10-29 26910730012014 Shpenzime per honorare KQZ Honorare per petagog pjesmarrje ad hoc bordero 28.10.2014 shkresa nr.1406 dt.23.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,705 2014-10-22 2014-10-23 26710730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta Bordero dt.22.10.2014 urdher nr.81 dt.10.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,516,537 2014-10-01 2014-10-01 24310730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero permbledhese dt.01.10.2014 nr. pun. 55-42
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,500 2014-09-29 2014-09-30 24110730012014 Udhetim i brendshem KQZ Dieta urdher nr.74 dt.16.09.2014 bordero dt.29.09.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,750 2014-09-09 2014-09-09 23010730012014 Kancelari - Sherbimet bankare - Shpenzime per pritje e percjellje - Shpenzime te tjera transporti KQZ Lik kancelari,leje qark,pritje perc pv emergj 25.08.2014 kup tat 19,118315835,9 pv emergj 25.08.2014 fh 26,27,28
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,511,189 2014-09-01 2014-09-01 22010730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Gusht 2014 nr pun pl 55 fakt 42
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,477,455 2014-08-01 2014-08-01 19810730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero korrik 2014 01.08.2014 nr. pun. 55-42
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 159,470 2014-07-22 2014-07-22 19110730012014 Sherbimet bankare - Te tjera transferime korrente jashte shtetit KQZ Tarife vjetore per antaresim per vitin 2014 fat.nr. 1563696 dt.25.06.20141 euro=142,7 shuma 1100 euro
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,549,842 2014-07-01 2014-07-02 17310730012014 Paga baze KQZ Paga Qershor 2014 Nr pun pl 55 fakt 43
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 591,403 2014-06-20 2014-06-20 16910730012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Paga ne zbatim te vendimit te gjykates detyrime te prapambetura urdher nr.57 dt20.06.2014 vendimi i gjykates nr.59 dt.24.09.2013 bordero dt.20.06.2014 per Petrit Gjokuta
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 132,300 2014-06-17 2014-06-18 16010730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ shpenzim udhetim jashte , urdher nr.49 dt.29.05.2014 bordero dt.16.06.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,190 2014-06-17 2014-06-18 15710730012014 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Karikues aparat , pv. emergjence dt.13.05.2014 kupon tatimor 5 dt.12.05.2014 fh.nr.21 dt.15.05.2014 fh.nr.21 dt.15.05.2014 terheq brunilda paja
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,530,146 2014-06-02 2014-06-02 14910730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Maj 2014 nr pun pl 55 fakt 42
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 35,140 2014-05-07 2014-05-08 13010730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Shpenzime udhetim jashte , urdher nr.41 dt.22.04.2014 bordero dt.07.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,551,613 2014-05-02 2014-05-02 12410730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Prill 2014 nr pun pl 55 fakt 43
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 253,310 2014-04-23 2014-04-24 12210730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Shp udhetimi urdh 41 dt 22.04.2014 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,050 2014-04-21 2014-04-22 12010730012014 Sherbimet bankare - Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik - Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Kratvizita,mater te tjera pv 5 dt 31.03.2014 kup tat 6 dt 31.03.2014 fh 18 dt 01.04.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 60,060 2014-04-14 2014-04-15 11210730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta urdh 32 dt 21.03.2014 bordero 10.04.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,850 2014-04-04 2014-04-04 8910730012014 Sherbime te tjera KQZ Sherb pjesemarje ne kom ad-hoc shkrese 233 dt 21.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,681,010 2014-04-01 2014-04-01 8410730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Mars 2014 nr pun pl 55 fakt 45
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 147,284 2014-04-01 2014-04-01 8710730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta urdh 32 dt 21.03.2014 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,050 2014-03-26 2014-03-26 8210730012014 Sherbimet bankare - Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik KQZ Kartivizita pv emergjent 05.03.2014 kup tatimor 2 dt 05.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,800 2014-03-20 2014-03-21 7310730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta urdh 21 dt 06.03.2014 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 245,000 2014-03-13 2014-03-13 5810730012014 Unspecified KQZ Dieta urdh 21 dt 06.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 317,540 2014-03-07 2014-03-10 5610730012014 Unspecified KQZ Tarife vjetore per antaresim2200 eur 2012 2013 urdh 23 dt 07.03.2014 doc 285 dt 04.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,721,088 2014-03-03 2014-03-03 5110730012014 Unspecified KQZ Paga Shkurt 2014 nr pun pl 55 fakt 46
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 30,000 2014-02-25 2014-02-25 4710730012014 Unspecified KQZ Ndih e menjehershme urdh 15 dt 24.02.2014 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,970 2014-02-20 2014-02-21 4010730012014 Unspecified KQZ Shp pritje per perfaqesuesit e USAID pv emergj 21.01.2014 kup tat 209 fh 2 dt 01.01.2014 pv 06.02.2014 kup 19 dt 06.02.2014 fh 5 dt 06.02.2014
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave