Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PLUSCOMMUNICATION 187,688.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,567 2014-12-15 2014-12-16 33210730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 119376945,119376944,119376943 dt.01.12.2014 kont.12.07.2012 kont.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,105 2014-11-18 2014-11-18 30210730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 119371322,119371321,119371320 dt.01.11.2014 kont.12.07.2012 kont.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 12,255 2014-10-21 2014-10-21 26410730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 119363342,119363341,119363340 dt.01.10.2014 kont. dt.12.07.2012 kont.dt.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,402 2014-09-19 2014-09-22 23610730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 119343489,119343488,1193487 dt.01.09.2014 kont. dt.12.07.2012 kont.dt.13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 15,284 2014-08-27 2014-08-28 21610730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 116915663,116915662,116915661, dt.01.08.2014 kodi abonent.7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,992 2014-07-31 2014-07-31 19410730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Lik telefon qershor 2014 fatura 116901348,116901349,116901350 dt.01.07.2014 kodi abonentit 7503 kont.12.07.2012 dhe 13.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,496 2014-06-20 2014-06-23 16510730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 116883819,116883818,116883817, dt.01.06.2014 kodi abonent.7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,543 2014-05-21 2014-05-21 14410730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 116875748,116875748,116875746 dt 01.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,633 2014-05-06 2014-05-07 12710730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp telefon fat 116859158,156,157,dt 01.04.2014 kod 7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 13,645 2014-03-20 2014-03-21 7510730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celulare fat 116846379,116846380,116846379 dt 01.03.2014 kod abon 7503
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 22,701 2014-02-20 2014-02-21 4110730012014 Unspecified KQZ Shp telefon fat 116811956,116811955,116811954,dt 01.02.2014 kod abon 7503 kontr 13, 12.07.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 20,065 2014-02-11 2014-02-12 2510730012014 Unspecified KQZ Shp celular fat 116799815,116799814,116799813 dt 01.01.2014 kod abon 7503 kontr 12.07.2012
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave