Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PARTIAKONSERVATORESHQIPTARE 499,920.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PARTIA KONSERVATORE SHQIPTARE Tirane 439,920 2014-06-20 2014-06-20 16810730012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Egzekutim vendim gjyqi detyrime te prapambetura , vendimi i gjykates nr 25 dt.22.09.2002
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PARTIA KONSERVATORE SHQIPTARE Tirane 20,000 2014-04-04 2014-04-04 9210730012014 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara KQZ Ekzekutim vend gjyqi urdh 153 dt 01.08.2013 urdh ekz 25 dt 22.09.2002 shkrese 682 dt 25.09.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PARTIA KONSERVATORE SHQIPTARE Tirane 20,000 2014-02-18 2014-02-19 3810730012014 Unspecified KQZ Ekzekutim vend gjyqi urdh 153 dt 01.08.2013 urdh ekzek 25 dt 22.09.2002 shkrese 25.09.2012 grafik 1619 dt 19.02.2013
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PARTIA KONSERVATORE SHQIPTARE Tirane 20,000 2014-01-21 2014-01-22 1410730012014 Unspecified KQZ Lik vend gjyqi urdh 153 dt 01.08.2013 urdh ekzek 25 dt 22.09.2009 shkr 682 dt 25.09.2012 bordero 21.01.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave