Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
IBRAHIMOSMANI 19,054.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IBRAHIM OSMANI Tirane 5,542 2014-12-19 2014-12-23 34210730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenzime pritje, up.9 dt.30.01.14 ft. of.30.01.14 njof. fit.14.02.2014 fat.01 seria 18936801 dt.16.12.2014 fh43 dt.17.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IBRAHIM OSMANI Tirane 5,166 2014-11-12 2014-11-14 29210730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ ,lik pritje percjellje,urdh prok nr 9 dt 30.01.2014,ftesa 30.01.2014,njoft fit 14.02.2014,fat 27 dt 31.10.2014 seri 17489827,fat 29 dt 05.11.2014 seri 17489829,fl hyr nr 35+36 dt 31.10.2014, dt 06.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IBRAHIM OSMANI Tirane 5,166 2014-08-26 2014-08-26 21310730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz. pritje up.nr.9 dt.30.01.2014 ft. oferte.30.01.2014 njof. fit.14.02.2014 fature 169 seria 15158719 dt.10.07.2014 fh.nr.22 dt.10.07.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IBRAHIM OSMANI Tirane 3,180 2014-04-04 2014-04-04 9810730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shp pritje percjellje up 9 dt 30.01.2014 ftese of 30.01.2014 njoft fit 14.02.2014 fat 61 dt 21.03.2014 fh 16 dt 21.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave