Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ENTIRREGULLATORTELEKOMUNIKACIONIT 23,316.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ENTI RREGULLATOR TELEKOMUNIKACIONIT Tirane 11,606 2014-04-03 2014-04-03 8810730012014 Sherbime te tjera KQZ Pag vjetore AKEP viti 2009-2011dhe 2011-2015 fat 125220455 fat 125220454 dt 26.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ENTI RREGULLATOR TELEKOMUNIKACIONIT Tirane 4,000 2014-02-27 2014-02-27 4910730012014 Unspecified KQZ Pag vjetore AKEP viti 2011-2015 fat 125220455 dt 26.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ENTI RREGULLATOR TELEKOMUNIKACIONIT Tirane 7,710 2014-02-27 2014-02-27 4810730012014 Unspecified KQZ Pag vjetore AKEP viti 2009-2011 fat 125220454 dt 26.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave