Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
EAGLEMOBILE 238,176.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 10,393 2014-12-19 2014-12-23 34010730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ shpenz. tel fat.01.12.2014 kontrata.25 dt.27.02.2009 kodi i abonentit.470003070571
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 9,910 2014-12-03 2014-12-04 31010730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ shpenz. tel fat.01.11.2014 kontrata.25 dt.27.02.2009 kodi i abonentit.470003070571
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,822 2014-10-21 2014-10-21 26210730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ shpenz. tel fat.01.10.2014 kontrata.25 dt.27.02.2009 kodi i abonentit.c1008194
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 15,526 2014-09-19 2014-09-22 23710730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.09.2014 kod abon C1008194,kont. nr.25 dt.27.02.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 11,415 2014-08-18 2014-08-19 20410730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.08.2014 kod abon C1008194,kont. nr.25 dt.27.02.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 19,034 2014-07-15 2014-07-16 18110730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.07.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 13,635 2014-06-20 2014-06-23 16310730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.06.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 15,349 2014-05-16 2014-05-19 14310730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.05.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 36,135 2014-04-09 2014-04-10 10610730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.04.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 31,721 2014-03-18 2014-03-19 6610730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat dt 01.03.2014 kod abon C1008194,1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 29,847 2014-02-18 2014-02-19 3710730012014 Unspecified KQZ Shp telefoni fat 01.02.2014 kontr 25 dt 27.02.2009 kod c1008194,c1000551
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 32,389 2014-01-21 2014-01-22 1110730012014 Unspecified KQZ Lik celular dhjetor 2013 fat dt 01.01.2014 kontr 25 dt 27.02.2009 kod abon C1008194,C1000551
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave