Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
COFFEECLUB 102,500.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-12-19 2014-12-23 34110730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenzime pritje, up.6 dt.13.01.14 ft.04.01.14 fit.27.01.2014 fat.7681 dt.27.01.2014 fat.7681 s18235181 dt.10.12.14 fh41 dt.10.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 16,500 2014-12-23 2014-12-23 34910730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenzime pritje percjellje, up.6 dt.13.01.14 ft. of.04.01.2014 njof. fit.27.01.2014 fat.7976 seria 18222926 dt.18.12.2014 fh. nr.44 dt.18.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 10,000 2014-12-03 2014-12-04 31310730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenzime pritje percjellje , up.6 dt.13.01.2014 ft. of. dt.04.01.2014 njof. fit.27.01.2014 fat.7132 seria 18235682 dt.13.11.2014 fh. nr. 40 dt.14.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-10-03 2014-10-03 25310730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenzime pritje Up.nr.6 dt.13.01.2014 ft. of.04.01.2014 njof. fit.27.01.2014 fat.6344 seria 16956944 dt.30.09.2014 fh.nr.31 dt.30.09.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-09-30 2014-09-30 23910730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenzime pritje, up. nr.6 dt.13.01.2014 ft. of.04.01.2014 njof. fit.27.01.2014 fat.1557 seria 01168317 dt.01.07.2014 fh.nr.24 dt.15.07.2014 fat e perseritur M-K
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-09-09 2014-09-09 22810730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Lik pritje percjellje up 6 dt 13.01.2014 fo 04.01.2014 njoft fit 27.01.2014 fat 4286 dt 31.07.2014 fh 25 dt 31.07.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-07-31 2014-07-31 19310730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenzime pritje percjellje , up nr.6 dt.13.01.2014 ft. of. dt.04.01.2014 njof. fit.27.01.2014 fat.1557 seria 01168317 dt.01.07.2014 fh.nr.24 dt.15.07.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-05-21 2014-05-21 14510730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Pritje percjellje up 6 dt 13.01.2014 ftese of 04.01.2014 njoft fit 27.01.2014 fat 2877 dt 15.05.2014 fh 20 dt 15.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-04-04 2014-04-04 9610730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shp pritje percjellje up 6 dt 13.01.2014 ftese of 04.01.2014 njoft fit 27.01.2014 fat 1792 dt 31.03.2014 fh 17 dt 31.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2014-03-26 2014-03-26 8110730012014 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Pritje percjellje up 6 dt 13.01.2014 ftese of 04.01.2014 njoft fit 27.01.2014 fat 1553 dt 06.03.2014 fh 15 dt 06.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 20,000 2014-02-11 2014-02-12 2010730012014 Unspecified KQZ Shpenz pritje percjellje up 6 dt 13.01.2014 ftese of 14.01.2014 njoft fit 27.01.2014 fat 743,846 dt 10.02.2014,27.01.2014 fh 3 dt 27.01.2014,10.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave