Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKASOCIETEGENERALEALBANIA 4,544,808.00 37 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 5,500 2014-12-23 2014-12-23 34810730012014 Udhetim i brendshem KQZ Dieta urdher 103 dt.11.12.2014 bordero dt.18.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,262,015 2014-12-04 2014-12-05 32110730012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Paga punonjes te perkohshempermb. bordero dt.03.12.2014 nr pun.50-47 urdher 100 dt.03.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-12-01 2014-12-01 30910730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ bonus karburanti bordero 01.12.2014 ligji 10160
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 132,926 2014-12-01 2014-12-01 30610730012014 Shtese page per funksionin KQZ Pagat bordero nentor 2014 nr pun 55-1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,129,847 2014-11-03 2014-11-03 28410730012014 Paga baze KQZ Pagat punonjes te perkohshem bordero permbledhese dt.03.11.2014 nr pun plan 50 fakt 47
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-11-03 2014-11-03 28110730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus bordero permbledhese dt.03.11.2014 Ligji nr.10160 dt.15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 136,919 2014-11-03 2014-11-03 27810730012014 Shtese page per funksionin KQZ Pagat bordero permbledhese dt.03.11.2014 nr. punonjesve Plan 55- fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 55,708 2014-10-28 2014-10-29 27710730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta bordero dt.28.10.2014 urdher nr.83 dt.20.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 33,410 2014-10-22 2014-10-23 26610730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta Bordero dt.22.10.2014 urdher nr.81 dt.10.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 131,594 2014-10-01 2014-10-01 24210730012014 Shtese page per funksionin KQZ Pagat bordero permbledhese dt.01.10.2014 nr. pun. 55-1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-10-01 2014-10-01 24610730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus karburanti bordero dt.01.10.2014 ligji nr.10160 dt.15.10.2009 i ndryshuar muaji shtator
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 7,500 2014-09-29 2014-09-30 24010730012014 Udhetim i brendshem KQZ Dieta bordero dt.29.09.2014 urdher 74 dt.16.09.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-09-01 2014-09-01 22310730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus karburant ligj 10160 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 143,975 2014-09-01 2014-09-01 21910730012014 Shtese page per funksionin KQZ Paga Gusht 2014 nr pun pl 55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 13,520 2014-08-26 2014-08-26 21510730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Dieta urdher 60 dt.23.06.2014 bordero 25.08.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-08-01 2014-08-01 20110730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus karburanti bordero dt.01.08.2014 ligji 10160dt.15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 144,927 2014-08-01 2014-08-01 19710730012014 Shtese page per funksionin KQZ Pagat bordero korrik 2014 01.08.2014 nr. pun. 55-1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 140,098 2014-07-01 2014-07-02 17110730012014 Shtese page per funksionin KQZ Paga Qershor 2014 Nr pun pl 55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-07-01 2014-07-02 17410730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus karburant ligj 10160 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 15,400 2014-06-17 2014-06-18 15910730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Shpenzime udhetim jashte vendit , urdher 49 dt.29.05.2014 bordero dt.16.06.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 133,210 2014-06-02 2014-06-02 14810730012014 Shtese page per funksionin KQZ Paga Maj 2014 nr pun pl 55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-06-02 2014-06-02 15110730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus karburant ligj 10160 maj 2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 6,860 2014-05-08 2014-05-08 12910730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Shpenzime udhetim jashte , urdher nr.41 dt.22.04.2014 bordero dt.07.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-05-02 2014-05-02 12510730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus karburant ligj 10160 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 131,515 2014-05-02 2014-05-02 12310730012014 Shtese page per funksionin KQZ Paga Prill 2014 nr pun pl 55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 40,586 2014-04-23 2014-04-24 12110730012014 Udhetim jashte shtetit KQZ Shp udhetimi urdh 41 dt 22.04.2014 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 144,586 2014-04-01 2014-04-01 8310730012014 Shtese page per funksionin KQZ Paga Mars 2014 nr pun pl 55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-04-01 2014-04-01 8610730012014 Kompensime speciale te tjera KQZ Bonus karburant ligj 10160 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 39,200 2014-03-13 2014-03-13 5710730012014 Unspecified KQZ Dieta urdh 21 dt 06.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 11,000 2014-03-06 2014-03-06 5410730012014 Unspecified KQZ Pritje percjellje urdh 17 dt 25.02.2014 fat 49 dt 25.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-03-03 2014-03-03 5310730012014 Unspecified KQZ Bonus karburant 03.03.2014 ligj 10160
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 144,927 2014-03-03 2014-03-03 5010730012014 Unspecified KQZ Paga Shkurt 2014 nr pun pl 55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2014-02-03 2014-02-03 1910730012014 Unspecified KQZ Bonus karburant ligj 10160 dt 15.10.2009 i ndryshuar
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 123,425 2014-02-03 2014-02-03 1610730012014 Unspecified KQZ Paga Janar 2014 nr pun pl55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 147,598 2013-12-31 2014-01-08 110730012014 Unspecified KQZ Paga Dhjetor 2013 nr pun pl 55 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 35,000 2014-01-03 2014-01-08 410730012014 Unspecified KQZ Bonus karburant ligj 10160 dt 15.10.2009 bordero dt 03.01.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 13,562 2013-12-31 2014-01-08 610730012014 Unspecified KQZ Paga Dhjetor 2013 nr pun pl 2 fakt 2
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave