Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 2,364,077.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,000 2014-12-09 2014-12-10 32210730012014 Shpenzime per honorare KQZ honorare per petagog bordero dt.09.12.2014 shkresa nr.1838 dt.02.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 176,823 2014-12-01 2014-12-01 30810730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero nentor 2014 nr pun 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,000 2014-11-12 2014-11-13 28710730012014 Shpenzime per honorare KQZ ,lik honorare pedagog,shkrese nr 1424 dt 29.10.2014 bordero dt 11.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 175,214 2014-11-03 2014-11-03 28010730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero permbledhese dt.03.11.2014 nr. punonjesve Plan 55- fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,000 2014-10-28 2014-10-29 27010730012014 Shpenzime per honorare KQZ Honorare per petagog pjesmarrje adhoc bordero 28.10.2014 shkresa nr.1406 dt.23.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 164,314 2014-10-01 2014-10-01 24410730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero permbledhese dt.01.10.2014 nr. pun. 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 169,027 2014-09-01 2014-09-01 22110730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Gusht 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 171,580 2014-08-01 2014-08-01 19910730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero korrik 2014 01.08.2014 nr. pun. 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 171,580 2014-07-01 2014-07-02 17210730012014 Paga baze KQZ Paga Qershor 2014 Nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 173,629 2014-06-02 2014-06-02 15010730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Maj 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 172,956 2014-05-02 2014-05-02 12610730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Prill 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,850 2014-04-04 2014-04-04 9010730012014 Sherbime te tjera KQZ Sherb pjesemarje ne kom ad-hoc shkrese 233 dt 21.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,106 2014-04-04 2014-04-04 9110730012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Ekzek vend gjyqi urdh 185 dt 08.10.2013 urdh 10 dt 07.02.2014 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 177,632 2014-04-01 2014-04-01 8510730012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Mars 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 20,000 2014-03-19 2014-03-19 6810730012014 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara KQZ Pag vend gjyqi urdh 153 dt 01.08.2013 urdh ekzek 25 dt 22.09.2002 shkrese 682 dt 25.09.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,106 2014-03-19 2014-03-19 6710730012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Pag vend gjyqi urdh 185 dt 08.10.2013 urdh 10 dt 07.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 171,551 2014-03-03 2014-03-03 5210730012014 Unspecified KQZ Paga Shkurt 2014 nr pun pl55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,106 2014-02-11 2014-02-12 2110730012014 Unspecified KQZ Pag vend gjykate urdh 185 dt 08.10.2013 urdh 10 dt 07.02.2014 bordero 11.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 105,296 2014-02-03 2014-02-03 1810730012014 Unspecified KQZ Paga Janar 2014 nr pun pl55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 106,931 2014-01-21 2014-01-22 1210730012014 Unspecified KQZ Lik vend gjyqi urdh 185 dt 08.10.2013 bordero 21.01.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 53,376 2013-12-31 2014-01-08 310730012014 Unspecified KQZ Paga Dhjetor 2013 nr pun pl 55 fakt 1
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave