Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 433,496.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,482 2014-12-19 2014-12-23 33610730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat121272619, dt 01.12.2014 kod abon C435021100100001,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 65,599 2014-11-25 2014-11-26 30510730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat121243398,121243397 dt 01.11.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 33,189 2014-10-21 2014-10-21 26510730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat121214455,121214454 dt 01.10.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 38,472 2014-09-18 2014-09-18 23410730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat121185032,121185031 dt 01.09.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 27,045 2014-08-18 2014-08-19 20710730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat121154813,121154812 dt 01.08.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 28,892 2014-07-15 2014-07-16 18210730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat118805120,118805119 dt 01.07.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 30,149 2014-06-20 2014-06-23 16410730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat118836475,118836474 dt 01.06.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 37,860 2014-05-16 2014-05-19 14210730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat118805120,118805119 dt 01.05.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 45,196 2014-04-16 2014-04-17 11510730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 117925262,117925261 dt 01.04.2014 kod 435021100100001
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 31,661 2014-03-20 2014-03-21 7410730012014 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ Shp celulare fat 117894958,117894957 dt 01.03.2014 kod 435020000100059,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 30,457 2014-02-18 2014-02-19 3610730012014 Unspecified KQZ Shp telefoni fat 117865433,117865434,dt 01.02.2014 kontr 131 dt 23.05.2007 kod 435020000100059,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 54,494 2014-01-21 2014-01-22 910730012014 Unspecified KQZ Lik celular dhjetor 2013 fat 117405538,117405537 dt 01.01.2014 kontr 131 dt 23.05.2007 kod abon 435020000100059,4350211100100000
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave