Pagesa tė Thesarit 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,545,554.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,145 2014-12-28 2014-12-29 35210730012014 Elektricitet KQZ Energjia dhjetor kont.87 dt.22.01.2014 fat.168 seria 05946532 dt.04.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-12-19 2014-12-23 34510730012014 Elektricitet 1073001 602 Energjia nentor 2014 kont 87 dt.22.01.2014 fat.nr.15 seria 05946532 dt.10.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 424,256 2014-12-03 2014-12-04 31710730012014 Elektricitet KQZ Energjia elektrike kont 87 dt.22.01.2014 fat.94,125,128 seria 05947975 dt.03.07.2014 ,05946507 dt.04.09.2014,05946510 dt.01.10.2014 perm dt.01.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 424,256 2014-11-07 2014-11-07 28510730012014 Elektricitet KQZ energjia elektrike korrik gusht kont 87 dt.22.01.2014 fat.94 seria 0594795 dt.03.07.2014 dhe 111seria 05947993 dt.05.08.14 permb. faturash dt.07.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-10-27 2014-10-28 26810730012014 Elektricitet KQZ Energjia qershor 2014 kont.87 dt.22.01.2014 fat.79 seria 05947960 dt.11.06.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 212,128 2014-08-26 2014-08-27 21110730012014 Elektricitet 1073001 602 1073001 Energjia qershor korrik 2014 kont 87 dt.22.01.2014 fat.nr.79 seria 05947960 dt.11.06.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-06-17 2014-06-18 15610730012014 Elektricitet KQZ energjia elektrike maj 2014 kont.87 dt.22.01.2014 fat.65 seria 05947696 dt.08.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-05-12 2014-05-12 13410730012014 Elektricitet KQZ Lik energji kontr 87 dt 22.01.2014 fat 51 dt 08.04.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,129 2014-04-04 2014-04-04 9410730012014 Elektricitet KQZ Energji mars kontr 87 dt 22.01.2014 fat 29 dt 19.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-03-19 2014-03-19 7010730012014 Elektricitet KQZ Pag energji kontr 87 22.01.2014 fat 12 dt 25.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave