Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 859 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKASOCIETEGENERALEALBANIA 14,370,467.00 28 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 572,950 2014-12-30 2014-12-31 83410260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJEDIISITdetyrime vendim gjyqi Musa hysa nr 6567 dt 11.7.2008
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 610,125 2014-12-28 2014-12-29 87110260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Mjedisit vendim gjyqi Selman Jolla nr 2196 dt 23.3.2011
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,455,552 2014-12-11 2014-12-12 74010260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Prek Ndoka v 7.7.2014 sh 10.12.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 11,000 2014-12-03 2014-12-04 63410260012014 Udhetim i brendshem MIN MJEDISIT dieta sh 3.12.2014 lp 3.12.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 726,476 2014-12-02 2014-12-03 59610260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJEDISIT page nentor 2014 pl 107 f 103
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 125,703 2014-12-02 2014-12-03 59710260012014 Paga baze MIN MJEDISIT page nentor 2014 pl 107 f 103
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 742,270 2014-11-03 2014-11-04 51810260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJEDISIT page tetor 2014 pl 107 f 105
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 127,863 2014-11-03 2014-11-04 51910260012014 Paga baze MIN MJEDISIT page tetor 2014 pl 107 f 105
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 93,599 2014-10-22 2014-10-23 50410260012014 Sherbime telefonike MIN MJEDISIT rimb telefoni shtator 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 27,400 2014-10-03 2014-10-06 44010260012014 Udhetim i brendshem MIN MJDEDISIT dieta sh 3.10.2014 lp 3.10.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 850,388 2014-10-01 2014-10-02 43010260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJDEDISIT page shtator 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 850,388 2014-09-01 2014-09-01 38110260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJDEDISIT page gusht 2014 pl 106 f 104
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 921,743 2014-08-01 2014-08-01 33510260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJDEDISIT page korrik 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 921,743 2014-07-01 2014-07-01 28810260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJDEDISIT pageQERSHOR 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,000 2014-06-23 2014-06-24 27310260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJEdisit dieta miratim20.6.2014,miratim 20.6.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 55,000 2014-06-05 2014-06-06 25710260012014 Udhetim i brendshem MIN MJDEDISIT Dieta bordero qershor 2014 urdh 50 dt 24.01.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 921,743 2014-06-02 2014-06-02 22910260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 602 MIN MJDEDISIT page maj 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 40,000 2014-05-14 2014-05-15 20310260012014 Sherbime telefonike MIN MJDEDISIT ribursim telefoni vkm 864 dt 23.07.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 153,758 2014-05-15 2014-05-15 20010260012014 Shpenzime per honorare 602 MIN MJEdisit pagese honorare nga sponsorizimi marveshje 2.4.14 preventiv unep lista e llogarive 14.5.14 situacion shpenzimesh
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 66,000 2014-05-12 2014-05-13 19710260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJDEDISIT dieta urdh 50 dt 24.01.2014 bordero maj 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 931,855 2014-05-02 2014-05-02 17510260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJDEDISIT PAGE BORDERO PRILL 2014 PL 106 F 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 33,000 2014-04-08 2014-04-09 16610260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJEdisit dieta,U,M nr 50 dt 24.01.2014,liste dt 07.04.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,043,618 2014-04-01 2014-04-01 13410260012014 Paga baze 600 MIN MJEdisit paga mars,list poagese 2014,np 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,019,185 2014-03-03 2014-03-03 8910260012014 Unspecified 600 MIN MJEdisit PAGA SHKURT 2014,LIST PAGESE 2014.NP 97/97
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 18,422 2014-02-25 2014-02-26 7910260012014 Unspecified 602 MIN MJEdisit ,rimb tel,vkm 864 d 23/7/10,list pagese 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,041,823 2014-02-03 2014-02-04 4710260012014 Unspecified 604 ministria e mjedisit paga janar 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 14,000 2014-01-27 2014-01-28 4210260012014 Unspecified 602 MIN MJED rimb tel vkm 864 dt 23.04.2010
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 993,863 2014-01-13 2014-01-13 41026001201414 Unspecified 600 MIN MJED PAGA DHJETOR 2013 97/97
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave