Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 859 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ANDREAKATUNDI 7,968,743.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 1,558,689 2014-12-12 2014-12-16 67910260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Stiljan Andoni nr953 dt 15.4.2011 sh 5.12.2014
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 1,013,922 2014-12-12 2014-12-16 68310260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Mihallaq Berdilla nr 1555 dt 20.06.2011sh 5.12.2014
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 747,076 2014-12-12 2014-12-16 66510260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Gjergj Tane nr 73 dt 24.1.2012 sh 5.12.2012
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 904,303 2014-12-15 2014-12-16 67310260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Nevrus Kanani nr 1099 dt 22.11.2011
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 1,196,795 2014-12-15 2014-12-16 62410260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi celnik Doda nr 223 dt 5.3.2012
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 34,287 2014-12-15 2014-12-16 67410260012014 Shpenzime gjyqesore MIN MJDEDISIT tarife Nevrus Kanani
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 48,784 2014-12-15 2014-12-16 62510260012014 Shpenzime gjyqesore MIN MJDEDISIT vendim gjyqi celnik Doda nr 223 dt 5.3.2012 tarife permba
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 712,479 2014-12-10 2014-12-12 68710260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Astrit Kodra v nr 704 dt 21.3.2014 sh 5.12.2014
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ANDREA KATUNDI Tirane 1,752,408 2014-12-10 2014-12-11 66110260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Valter xhaho vendim 1085 dt 29.4.2011 sh 5.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave