Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 859 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALPHABANK--ALBANIA 24,018,154.00 40 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 21,487 2014-12-24 2014-12-29 88510260012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Mjedisit vendim gjyqi dieta sh 12.11.2014 lp 22.12.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 29,500 2014-12-17 2014-12-18 83210260012014 Udhetim i brendshem MIN MJDEDISIT dieta sh 16.12.2014 lp 16.12.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 607,137 2014-12-10 2014-12-11 72010260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJDEDISIT vendim gjyqi Ridvan Hebaj nr 1577 7.5.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 55,000 2014-12-03 2014-12-04 63110260012014 Udhetim i brendshem MIN MJEDISIT dieta sh 3.12.2014 lp 3.12.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,167,516 2014-12-02 2014-12-03 59210260012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MIN MJEDISIT page nentor 2014 pl 107 f 103
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 71,040 2014-12-02 2014-12-03 59310260012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJEDISIT page nentor 2014 pl 107 f 103
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 16,500 2014-11-18 2014-11-19 57010260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJDEDISIT dieta sh 18.11.2014 lp 18.11.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 34,000 2014-11-07 2014-11-10 52610260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJEdisit dieta sh 6.11.2014 lp 6.11.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,141,819 2014-11-03 2014-11-04 51410260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MIN MJEDISIT page tetor 2014 pl 107 f 105
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 70,152 2014-11-03 2014-11-04 51510260012014 Paga baze MIN MJEDISIT page tetor 2014 pl 107 f 105
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 39,904 2014-10-22 2014-10-23 50310260012014 Sherbime telefonike MIN MJEDISIT rimb telefoni shtator 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 22,000 2014-10-07 2014-10-08 45910260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJEdisit DIETA BREDNGA MIRATIM 07.10.10 SEKT PERGJ LISTE 07.10.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 37,000 2014-10-03 2014-10-06 43810260012014 Udhetim i brendshem MIN MJDEDISIT dieta sh 3.10.2014 lp 3.10.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,212,101 2014-10-01 2014-10-02 42710260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJEDISIT page shtator 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 227,751 2014-09-16 2014-09-17 4090260012014 Shpenzime per honorare 602 MIN MJEdisit honorare sh 5.2.2014 lp 15.9.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,234,430 2014-09-01 2014-09-01 37810260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MIN MJEDISIT page gusht 2014 pl 106 f 104
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,235,430 2014-08-01 2014-08-01 33210260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MIN MJEDISIT page korrik 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 7,021,944 2014-07-09 2014-07-10 31410260012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MIN MJEdisit VENDIM GJYQI ZAMIR DEDEJ VENDIM GJYKATE 56 DT 4.06.2009 KOMISIONI I SHERBIMIT CIVIL 28 DT 24.01.2011
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,281,083 2014-07-01 2014-07-01 28510260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MIN MJEDISIT pageQERSHOR 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 39,500 2014-06-23 2014-06-24 27110260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJDEDISIT dieta lista 20.6.2014,miratim 20.6.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 199,500 2014-06-05 2014-06-06 25510260012014 Udhetim i brendshem MIN MJDEDISIT Dieta bordero qershor 2014 urdh 50 dt 24.01.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,302,486 2014-06-02 2014-06-02 22710260012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet 602 MIN MJDEDISIT page maj 2014 pl 106 f 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 47,484 2014-05-15 2014-05-15 19910260012014 Shpenzime per honorare 602 MIN MJEdisit pagese honorare nga sponsorizimi marveshje 2.4.14 preventiv unep lista e llogarive 14.5.14 situacion shpenzimesh
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 25,079 2014-05-15 2014-05-15 20210260012014 Sherbime telefonike 602 MIN MJEdisit pagese vodafon rimbursim limit telefoni lista e llogarive vkm 864 dt 23.7.2010
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 139,500 2014-05-12 2014-05-13 19510260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJDEDISIT dieta urdh 50 dt 24.01.2014 bordero maj 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,576,704 2014-05-02 2014-05-02 17310260012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MIN MJDEDISIT PAGE BORDERO PRILL 2014 PL 106 F 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 52,000 2014-04-08 2014-04-09 16210260012014 Udhetim i brendshem 602 MIN MJEdisit dieta,U,M nr 50 dt 24.01.2014,liste dt 07.04.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 108,050 2014-04-08 2014-04-09 16910260012014 Te tjera transferta tek individet 600 MIN MJEdisit paga liste pritje Mars 2014,liste Mars 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,416,503 2014-04-01 2014-04-01 13210260012014 Paga baze - Te tjera transferta tek individet 600 MIN MJEdisit paga mars,list poagese 2014,np 106
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 6,797 2014-03-24 2014-03-25 12110260012014 Sherbime telefonike MIN MJEDIISIT TELEFON FAT SHKURT 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,110,354 2014-03-03 2014-03-03 8710260012014 Unspecified 600 MIN MJEdisit PAGA SHKURT 2014,LIST PAGESE 2014.NP 97/97
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 19,778 2014-02-25 2014-02-26 7710260012014 Unspecified 602 MIN MJEdisit ,rimb tel,vkm 864 d 23/7/10,list pagese 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 33,000 2014-02-24 2014-02-25 8110260012014 Unspecified 602 MIN MJEdisit DIETA,URDHER 50 D 24/1/14,LIST PAGESE 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,039,040 2014-02-03 2014-02-04 4510260012014 Unspecified 600+606 ministria e mjedisit paga janar 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 73,381 2014-02-03 2014-02-04 5210260012014 Unspecified 606 min mjed pages liste prtije
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 18,900 2014-01-27 2014-01-28 4010260012014 Unspecified 602 min mjedisit vodafon rimb dhjetor 201
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 72,343 2014-01-23 2014-01-23 910260012014 Unspecified 606 min mjedisit paga liste pritje dhjetor 2013
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 67,000 2014-01-22 2014-01-22 3610260012014 Unspecified 600 min mjedisit paga djeta list 22.01.2014 um 50 dt 24.01.2013
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 25,215 2014-01-22 2014-01-22 3410260012014 Unspecified 600 min mjedisit paga 11.11-22.11.2013 shkr 18545/1 dt 30.12.2013
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,119,746 2014-01-13 2014-01-13 210260012014 Unspecified 600 MIN MJED PAGA DHJETOR 2013 97/97
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave