Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 859 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 103,007.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,000 2014-12-29 2014-12-30 83710260012014 Sherbime telefonike MIN MJEDIISITdetyrime tel nentor 2014
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,680 2014-11-07 2014-11-10 53310260012014 Sherbime telefonike MIN MJDEDISIT tel shtator 2014
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,000 2014-09-24 2014-09-25 41710260012014 Sherbime telefonike 602 MIN MJDEDISIT tel gusht 2014,kodi ab 4161057
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 26,000 2014-08-21 2014-08-21 34210260012014 Sherbime telefonike 602 MIN MJDEDISIT tel korrik 2014,kodi ab 4161057seri-121154166 dt 01.08.2014
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 26,000 2014-06-10 2014-06-11 26410260012014 Sherbime telefonike 602 MIN MJDEDISIT tel maj 2014,ab4161057s118835773
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,000 2014-05-12 2014-05-13 18410260012014 Sherbime telefonike 602 MIN MJDEDISIT amc fat mars 2014 kontrate 4161057
Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,327 2014-03-24 2014-03-25 12710260012014 Sherbime telefonike MIN MJEDIISIT TELEFON FAT SHKURT 2014 KLIENT 4161057
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave