Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 859 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,481,595.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 32,994 2014-12-23 2014-12-24 83510260012014 Elektricitet 1026001 MIN MJDEDISIT ENERGJI nentor 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 991,972 2014-11-24 2014-11-25 58210260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji tetor 2014,kont. nr TRIC110021041273
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 31,733 2014-11-24 2014-11-25 58310260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji tetor 2014,kont. nr TR2a110038110033
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 25,272 2014-11-07 2014-11-10 55010260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji shtator 2014,kont. nr C41273 ,
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 56,268 2014-11-07 2014-11-10 54910260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji shtator 2014,kont. nr TR3589ATSH
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 179,524 2014-09-24 2014-09-25 41910260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji gusht 2014,fat nr 614387958 dt12.08.2014 kont. nr C41273 ,
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 185,572 2014-08-21 2014-08-21 34610260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji korrik 2014,fat nr 614387958 dt12.08.2014 kont. nr C41273 , kodi klientit. TR1C110021041273
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 160,708 2014-07-18 2014-07-21 33010260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji qershor 2014,f11.7.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 141,220 2014-06-19 2014-06-20 27910260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJDEDISIT ENERGJI F13.6.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 207,748 2014-05-21 2014-05-21 18210260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJDEDISIT ENRGJI ELEKTRIKE FAT PRILL 2014 KONTRATE C 41273
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 230,596 2014-04-22 2014-04-24 15210260012014 Elektricitet 1026001 1026001MIN MJDEDISIT ENERGJI ELEKTRIKE FAT MARS 2014 KONTRATE C 41273
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 237,988 2014-03-21 2014-03-24 11210260012014 Elektricitet 1026001 602 MIN MJEdisit energji shkurt 2014,kon.c41273,fs.608517564
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave