Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
DOPPLER-AL 1,157,880.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DOPPLER-AL Tirane 24,000 2014-12-30 2014-12-31 72910140012014 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes MINISTRIA E DREJTESISEMirembajtje sist ashensoreve,kont vazhdim nr 116/2 dt 28.02.2014 sit dt 30.12.2014 fat nr 60 dt 30.12.2014 sr 16391657
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DOPPLER-AL Tirane 438,000 2014-12-19 2014-12-23 64810140012014 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes MINISTRIA E DREJTESISE riparim gjeneratori,up nr 669/1 dt 10.12.14,njof fit dt 15.12.14,fat nr 52 dt 17.12.2014 sr 14010548,sit dt 17.12.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DOPPLER-AL Tirane 24,000 2014-12-10 2014-12-11 60810140012014 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes MINISTRIA E DREJTESISE mirembajtje e ashensoreve,kont vazhdim nr 116/2 dt 28.2.14 sit dt 03.12.2014 fat nr 43 dt 03.12.2014 sr 14010539
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DOPPLER-AL Tirane 192,000 2014-11-13 2014-11-13 52710140012014 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise mirembajtje sistemi i ashensoreve,up nr 116/1 dt 26.02.2014,fto dt 26.02.2014 app dt 28.02.2014,kont 116/2 dt 28.02.2014,fat nr 37 dt 05.11.2014 sr 14010532
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DOPPLER-AL Tirane 479,880 2014-05-09 2014-05-12 18510140012014 Shpenz. per rritjen e AQT - ashensore dhe vinēa - Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore MINISTRIA E DREJTESISE Paisje up.nr.201/1 dt.24.03.2014 ft.of. 24.03.2014 vleresim app dt.09.04.2014 ftsh.11 dt.15.04.2014 seria 09405950 situacion dt.15.04.2014 fh.nr.11 dt.15.04.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave