Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
COFFEECLUB 336,600.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 9,000 2014-12-03 2014-12-03 58110140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenzime pritje,up nr 578/1 dt 29.10.2014 pv nr 5 dt 29.10.2014 fat nr 6973 dt 29.10.2014 sr 18235523 fh nr 46 dt 29.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 109,200 2014-10-13 2014-10-14 465110140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenz pritje,up nr 468/1 dt 01.09.2014,fto dt 01.09.14,app dt 08.09.14,fat nr 6004 dt 08.09.14 sr 16955904,fh nr 41 dt 08.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 109,200 2014-09-22 2014-09-22 41610140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE shpenzime pritje,up nr 468/1 dt 01.09.14,fto 01.09.14,APP 08.09.14,fat nr 6004 dt 08.09.14 sr 16955904,fh nr 41 dt 08.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 103,200 2014-04-21 2014-04-22 15710140012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E DREJTESISE Shpenzime pritje, up.nr.219/1 dt.09.04.2014 ft. oferte 09.04.2014 vlersim perf. app dt.11.04.2014 ftsh.nr. 2199 dt.11.04.2014 seria 14069499 fh.nr. 24 dt.11.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 6,000 2014-04-04 2014-04-07 13510140012014 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria e Drejtesise Shpenzime pritje, up.nr.992/1 dt.10.02.2014 Pv. form5 dt.10.02.2014 FTSH nr.849 dt.10.02.2014 nr. serial 11736699 fh.nr. 9 dt.10.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave