Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 6,492,721.00 37 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 329,949 2014-12-30 2014-12-31 68510140012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MINISTRIA E DREJTESISE vend gjyq Lumturi Cenaj,vend gjyk nr 145 dt 25.01.2011
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 187,728 2014-12-16 2014-12-17 63610140012014 Te tjera transferta tek individet Min Drejtesise pagatliste pritje 15.12.2014 shkrese MIn.Fin1431/2 dt.10.02.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,500 2014-12-15 2014-12-15 62810140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE pagese anetaresh grupikeshillimot MD,nentor 2014,urdher KM nr 17 dt 17.01.2014,nr 51 dt 12.02.2014,bordero dt 11.12.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 273,054 2014-12-01 2014-12-01 57310140012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Paga nrentor 2014 nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,500 2014-11-13 2014-11-13 53010140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE Pagese anetaresh te dupit keshillimor Tetor 2014 urdher KM 17 dt.17.01.14; 51 dt.12.02.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 191,728 2014-11-13 2014-11-13 52310140012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E DREJTESISE page liste pritje tetor 2014,shkresa Min Fin nr 1431/2 dt 10.02.2014,bordero dt 10.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 277,997 2014-11-03 2014-11-03 50410140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit tetor 2014 nr 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 187,728 2014-10-10 2014-10-13 463110140012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E DREJTESISE Page liste pritje shkr min fin 1431/2 dt 10.02.2014 bordero 08.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,500 2014-10-13 2014-10-13 458110140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE Pagese anetaresh te grupit keshillimot te MD,urdher KM 17 dt 17.01.2014,nr 51 dt 12.02.2014,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 258,119 2014-10-01 2014-10-01 44210140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit ne liste pritje shtator 2014 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,500 2014-09-10 2014-09-11 39410140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE pagese anetaresh te grupit keshillimor te MD gusht 2014,urhder KM nr 17 dt 17.01.14,nr 51 dt 12.02.14,bordero dt 09.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 187,728 2014-09-10 2014-09-11 39910140012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E DREJTESISE page liste pritje gusht 2014,shkresa Min Fin nr 1431/2 dt 10.02.2014,listpagese dt 08.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 174,806 2014-09-01 2014-09-01 37410140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit gusht 2014 nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,500 2014-08-11 2014-08-12 35410140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE Pagese anetaresh te grupit keshillimore te MD,urdher KM nr 17 dt 17.01.14,urdher KM nr 51 dt 12.02.2014,permbedhese bordero dt 11.08.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 187,728 2014-08-08 2014-08-08 35010140012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E DREJTESISE paga liste pritje,shkrese e M.F nr 1431/2 dt 10.02.2014,pembledhese borderoje dt 07.08.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 177,105 2014-08-01 2014-08-01 34210140012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Paga korrik 2014 nr pun 112/112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,500 2014-07-11 2014-07-11 31210140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE pagese anetaresh te grupit keshillimir te MD,urdher Km nr 17 dt 17.01.2014,urdher Km nr 51 dt 12.02.2014,borderto 08.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 187,728 2014-07-11 2014-07-11 30810140012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E DREJTESISE Page liste pritje shkr min fin 1431/2 dt 10.02.2014 bordero 08.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 170,129 2014-07-01 2014-07-01 28810140012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat qershor,listpagese,nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,000 2014-06-20 2014-06-23 27810140012014 Blerje dokumentacioni MINISTRIA E DREJTESISE pasaporte sherbimi M.Mezini,ma nr 30.05.14,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 54,000 2014-06-11 2014-06-11 26210140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE Pagese anetaresh te grupit keshillimor,urdher KM nr 17 dt 17.01.14,urdher KM nr 51 dt 12.02.2014,bordero dt 09.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 187,728 2014-06-06 2014-06-06 25110140012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E DREJTESISE Pagat listepritje maj 2014 shkresa min. financave nr.1431/2 dt.10.02.2014 permbledhese dt.30.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 180,147 2014-06-02 2014-06-02 23310140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero maj 2014 nr pun plan112 fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 187,728 2014-05-14 2014-05-15 20110140012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E DREJTESISE Paga liste pritje 2014 shkr.1431/2 dt.10.02.2014 permb. bordero12.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,850 2014-05-14 2014-05-15 21010140012014 Shpenzime per honorare MINISTRIA E DREJTESISE Pagese pedagogesh kom. Ad-Hoc urdher 1286/6 dt.21.03.2014 shkr.dap nr.686/2 dt.17.02.2014 permbledhese bordero honoraresh dt.12.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 72,000 2014-05-12 2014-05-13 19610140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE pagese anetare keshillmor prill 2014 urdher KM nr 17 dt.17.01.2014 urdher KM 51 dt.12.02.2014 permb. bordero 08.05.2014 tatim i mbajtur burim
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 182,814 2014-05-05 2014-05-06 18110140012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero prill 2014 nr pun.112- 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 144,000 2014-04-17 2014-04-17 16110140012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur MINISTRIA E DREJTESISE Pagese anetare keshillmor MD shkurt mars 2014 urdher KM 17 dt.17.01.2014 urdher KM nr.51 dt.12.02.2014 perm. bordero 14.04.2014 tatim i mbajtur
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 172,930 2014-04-07 2014-04-07 14010140012014 Te tjera transferta tek individet Ministria e Drejtesise Paga liste pritje mars 2014, shkresa min.fin. 1431/2 dt.10.02.2014 permbledhese bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 241,379 2014-04-01 2014-04-01 11010140012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Min Drejtesise pagat bordero 01.04.2014 nr pun. 112-112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 129,570 2014-03-06 2014-03-06 6310140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE Page liste pritje shkr min fin 1431/2 dt 10.02.2014 bordero 05.03.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 256,474 2014-03-04 2014-03-04 5810140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE Paga Shkurt 2014 nr pun pl 112 fakt 111
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 132,375 2014-02-17 2014-02-17 3810140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit ne liste pritje janar 2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 618,509 2014-02-03 2014-02-04 2810140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE paga list pages janar 2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 126,720 2014-01-16 2014-01-16 1110140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE pages punojsi ne liste pritje list pages 15/1/2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 567,550 2014-01-13 2014-01-13 310140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE PAGE BORDERO DHJETOR 2013 PL 112f107
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,420 2013-12-31 2014-01-09 61410140012013 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE pages leje vjetore urdher 752/1dt 3/12/2013 list pages 30/12/2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave