Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAETIRANES 3,283,642.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 3,000 2014-12-15 2014-12-15 62410140012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E DREJTESISE dieta,urdher nr 612 dt 11.11.2014,nr 511 dt 22.09.2014,listpagese
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 213,870 2014-12-01 2014-12-01 57510140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Paga nentor 2014 nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 218,793 2014-11-03 2014-11-03 50610140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit tetor 2014 nr 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 3,500 2014-10-10 2014-10-13 469110140012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E DREJTESISE dieta,aut nr 09/09 dt 09.09.2014,nr 11/9 dt 11.09.14,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 217,870 2014-10-01 2014-10-01 44410140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit shtator 2014 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 9,000 2014-09-09 2014-09-10 39110140012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E DREJTESISE dieta,autorizim nr 28/02 dt 28.02.14,29/04 dt 29.04.14,02/07 dt 02.07.14,23/07 dt 23.07.2014,22/08 dt 22.08.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 209,639 2014-09-01 2014-09-01 37610140012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero gusht 2014 nr pun.112- 110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 267,991 2014-08-01 2014-08-01 34410140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero korrik 2014 nr pun.112- 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 256,238 2014-07-01 2014-07-01 29010140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat qershor,listpagese,nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 6,000 2014-06-20 2014-06-23 27910140012014 Blerje dokumentacioni MINISTRIA E DREJTESISE pasaporte sherbimi e.xhafa,ma nr 30.05.14,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 256,195 2014-06-02 2014-06-02 23510140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero maj 2014 nr pun plan112 fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 259,153 2014-05-05 2014-05-06 18410140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero prill 2014 nr pun.112- 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 259,075 2014-04-01 2014-04-01 11210140012014 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Drejtesise pagat bordero 01.04.2014 nr.pun.112-112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 358,791 2014-03-04 2014-03-04 6010140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE Paga Shkurt 2014 nr pun pl 112 fakt 111
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 358,664 2014-02-03 2014-02-04 3010140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE PAGE BORDERO janar 2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 385,863 2014-01-13 2014-01-13 510140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE PAGE BORDERO DHJETOR 2013 PL 112f107
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave