Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAETIRANES 3,283,642.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 3,000 2014-12-15 2014-12-15 62410140012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E DREJTESISE dieta,urdher nr 612 dt 11.11.2014,nr 511 dt 22.09.2014,listpagese
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 213,870 2014-12-01 2014-12-01 57510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Paga nentor 2014 nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 218,793 2014-11-03 2014-11-03 50610140012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit tetor 2014 nr 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 3,500 2014-10-10 2014-10-13 469110140012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E DREJTESISE dieta,aut nr 09/09 dt 09.09.2014,nr 11/9 dt 11.09.14,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 217,870 2014-10-01 2014-10-01 44410140012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E DREJTESISE PAGE punojsit shtator 2014 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 9,000 2014-09-09 2014-09-10 39110140012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E DREJTESISE dieta,autorizim nr 28/02 dt 28.02.14,29/04 dt 29.04.14,02/07 dt 02.07.14,23/07 dt 23.07.2014,22/08 dt 22.08.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 209,639 2014-09-01 2014-09-01 37610140012014 Shtese page per funksionin MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero gusht 2014 nr pun.112- 110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 267,991 2014-08-01 2014-08-01 34410140012014 Shtese page per funksionin MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero korrik 2014 nr pun.112- 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 256,238 2014-07-01 2014-07-01 29010140012014 Shtese page per funksionin MINISTRIA E DREJTESISE Pagat qershor,listpagese,nr pun 112/110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 6,000 2014-06-20 2014-06-23 27910140012014 Blerje dokumentacioni MINISTRIA E DREJTESISE pasaporte sherbimi e.xhafa,ma nr 30.05.14,bordero
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 256,195 2014-06-02 2014-06-02 23510140012014 Paga baze MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero maj 2014 nr pun plan112 fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 259,153 2014-05-05 2014-05-06 18410140012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E DREJTESISE Pagat bordero prill 2014 nr pun.112- 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 259,075 2014-04-01 2014-04-01 11210140012014 Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Drejtesise pagat bordero 01.04.2014 nr.pun.112-112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 358,791 2014-03-04 2014-03-04 6010140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE Paga Shkurt 2014 nr pun pl 112 fakt 111
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 358,664 2014-02-03 2014-02-04 3010140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE PAGE BORDERO janar 2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 385,863 2014-01-13 2014-01-13 510140012014 Unspecified MINISTRIA E DREJTESISE PAGE BORDERO DHJETOR 2013 PL 112f107
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave