Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,664,978.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 421,920 2014-12-26 2014-12-26 68210140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE Energji,fat nr 61920783 dt 10.12.2014 kont C110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 433,568 2014-11-26 2014-11-27 55910140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji fat nr 617934294 dt 11.11.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 484,928 2014-10-27 2014-10-28 48110140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji,fat nr 616746469 dt 12.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 554,709 2014-09-26 2014-09-29 42510140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji,fat nr 615566509 dt 11.09.2014 kont C-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 666,221 2014-08-27 2014-08-27 37110140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE pag cez kont. C-110816 ft.614387514 dt.12.08.14 Korrik 2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 574,627 2014-07-18 2014-07-18 33010140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji kontrate nr C-110816 fat nr 613209318 dt 11.07.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 458,714 2014-07-11 2014-07-14 28510140012014 Elektricitet 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE energji maj 2014,kont nr C-110816,fat nr 6120312559 dt 13.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 963,697 2014-05-21 2014-05-22 21810140012014 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energjia kontrate C-110816 fat.610761179 dt.12.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 564,116 2014-04-28 2014-04-29 17310140012014 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energjia kontrate C-110816 fat.609684656 dt.12.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 542,478 2014-04-04 2014-04-07 12710140012014 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise Energjia shkurt 2014 kontrate C-110816 fat.nr.608517456 dt.08.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave