Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 371,750.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MARJANA TRAJKO Tirane 51,750 2014-12-29 2014-12-29 65410140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Materiale zyre,pv emergj nr 4 dt 31.10.2014 fat nr 13 dt 30.10.14 sr 5841714 fh nr 38/1 dt 30.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) C.C.S. OFFICE Tirane 9,500 2014-11-18 2014-11-19 54810140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Materiale zyre,up nr 577/1 dt 22.10.2014 pv form 5 dt 22.10.2014 fat nr 13476 dt 22.10.2014 sr 125440702 fh nr 45/1 dt 22.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) C.C.S. OFFICE Tirane 9,500 2014-11-18 2014-11-19 54910140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Materiale zyre,up nr537/1 dt 22.10.2014 pv form 5 dt 22.10.2014 fat nr 13475 dt 22.10.2014 sr 125440701 fh nr 45/2 dt 22.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 270,000 2014-09-09 2014-09-10 38610140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE medalje me logon e Ministrise,up nr 281/1 dt 25.07.2014,fto 25.07.14,njof fit 06.08.14,fat nr 15 dt 07.08.14 sr 16035115,fh nr 38 dt 07.08.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HATIXHE SHABA Tirane 9,000 2014-06-06 2014-06-09 24510140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Portret ,Up nr 278/1 dt 22.05.14,pv nr 5 dt 22.05.14,fat nr 151 dt 22.05.14,sr 005601,fh nr 30/1 dt 22.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BUKURIJE DAJA Tirane 3,000 2014-04-21 2014-04-22 15510140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE Portret, up.nr. 130/1 dt.26.02.2014 pv. form5 dt.04.04.2014 fat. 44 dt 04.04.2014 seria 003744 fh.nr. 22/1 dt.04.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RR E L I Tirane 3,000 2014-04-21 2014-04-22 17110140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E DREJTESISE materiale te pergjithshme, up.nr.161/1 dt.12.03.2014 pv. form.5 dt.12.03.2014 FTSH nr.34 dt.12.03.2014 seria 12284989 fh.nr,15 dt.12.03.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HATIXHE SHABA Tirane 7,000 2014-04-04 2014-04-07 12010140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria e Drejtesise Flamur kombetar , up.nr.174/1 dt.18.03.2014 pv. form5 dt.18.03.2014 fat.129 dt.18.03.14 seria 003594 fh.nr.16 dt.18.03.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HATIXHE SHABA Tirane 9,000 2014-03-20 2014-03-21 9910140012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria e Drejtesise Portret Ismail Qemali, up.nr.38/1 dt.16.01.2014 pv. form5 dt.16.01.2014 fat.112 dt.16.01.2014 seria 003563 fh.nr. 2 dt.16.01.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave