Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 658 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,045,567.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 50,170 2014-12-29 2014-12-31 71010060012014 Elektricitet 1006001 shpenzim energji elektrike , per sa likujduar kamatat e vitit 2014, faturat per periudhen30.09-30.10,28.06.-29.07,26.03-30.04,26.02-26.03.,27.01-26.02,26.12-27.01.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 444,273 2014-12-15 2014-12-19 68510060012014 Elektricitet 1006001 MTI, .Shpenz.energji elektrikemujai Nentor 14m, Fat.nr.619118924date10.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 431,461 2014-11-21 2014-12-01 62710060012014 Elektricitet 1006001 MTI, shpenzim energji elektrike,muaji Tetor2014,Kontrate nr.TR2A110031107838nR.FATURE617931836,DATE 11.11.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 536,689 2014-10-20 2014-10-22 54810060012014 Elektricitet 1006001 MTI,shpenzimENERGJI ELEKTRIKE ,muaji Shtator 2014,Fat.NR.616744657dt.12.10.2014,kodi i klientitnr.TR2A110031107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 515,589 2014-09-22 2014-09-26 48310060012014 Elektricitet 1006001 MTI, shp energji elektrike muji Gusht 2014, fatuera nr.615564452,date 11.09.14,kontratanr.TR2A110031107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) CEZ SHPERNDARJE Tirane 454,679 2014-08-20 2014-09-04 43110060012014 Elektricitet 1006001 MTI,shpenzim energji elektrike Muaji Korrik 2014fat.nr.614385739dt.12.08.14,kontrata nr.TR2A110031107838,nr.matesit 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) CEZ SHPERNDARJE Tirane 288,511 2014-07-17 2014-07-24 36810060012014 Elektricitet 1006001 MTI, shpenz.Energji elektrike,muajiQershor2014.Fat.nr.613207886;DT.11.07.14kodii klientitTr 2A110031107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) CEZ SHPERNDARJE Tirane 418,675 2014-06-16 2014-06-24 26310060012014 Elektricitet 1006001 MTI,Shpenzim Energji elektrikeFaturanr.612030393dt.13.06.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) CEZ SHPERNDARJE Tirane 504,100 2014-06-12 2014-06-16 23110060012014 Elektricitet 1006001 MTI,SHPENZ.ENERGJI PRILL2014FAT.NR.610760234DT.12.05.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) CEZ SHPERNDARJE Tirane 403,300 2014-05-08 2014-05-19 14210060012014 Elektricitet 1006001 MTI shpenz.energji M.Mars 14(26.02-26.03.14)14,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) CEZ SHPERNDARJE Tirane 509,140 2014-04-08 2014-05-15 10110060012014 Elektricitet 1006001 1006001 MTI energji muaji shkurt fat 608517313 dt 08.03.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) CEZ SHPERNDARJE Tirane 488,980 2014-03-18 2014-03-19 7110060012014 Elektricitet 1006001 MTI energji elektrike janar 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave