Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 658 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,045,567.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 50,170 2014-12-29 2014-12-31 71010060012014 Elektricitet 1006001 shpenzim energji elektrike , per sa likujduar kamatat e vitit 2014, faturat per periudhen30.09-30.10,28.06.-29.07,26.03-30.04,26.02-26.03.,27.01-26.02,26.12-27.01.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 444,273 2014-12-15 2014-12-19 68510060012014 Elektricitet 1006001 MTI, .Shpenz.energji elektrikemujai Nentor 14m, Fat.nr.619118924date10.12.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 431,461 2014-11-21 2014-12-01 62710060012014 Elektricitet 1006001 MTI, shpenzim energji elektrike,muaji Tetor2014,Kontrate nr.TR2A110031107838nR.FATURE617931836,DATE 11.11.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 536,689 2014-10-20 2014-10-22 54810060012014 Elektricitet 1006001 MTI,shpenzimENERGJI ELEKTRIKE ,muaji Shtator 2014,Fat.NR.616744657dt.12.10.2014,kodi i klientitnr.TR2A110031107838
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 515,589 2014-09-22 2014-09-26 48310060012014 Elektricitet 1006001 MTI, shp energji elektrike muji Gusht 2014, fatuera nr.615564452,date 11.09.14,kontratanr.TR2A110031107838
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 454,679 2014-08-20 2014-09-04 43110060012014 Elektricitet 1006001 MTI,shpenzim energji elektrike Muaji Korrik 2014fat.nr.614385739dt.12.08.14,kontrata nr.TR2A110031107838,nr.matesit 8000960
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 288,511 2014-07-17 2014-07-24 36810060012014 Elektricitet 1006001 MTI, shpenz.Energji elektrike,muajiQershor2014.Fat.nr.613207886;DT.11.07.14kodii klientitTr 2A110031107838
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 418,675 2014-06-16 2014-06-24 26310060012014 Elektricitet 1006001 MTI,Shpenzim Energji elektrikeFaturanr.612030393dt.13.06.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 504,100 2014-06-12 2014-06-16 23110060012014 Elektricitet 1006001 MTI,SHPENZ.ENERGJI PRILL2014FAT.NR.610760234DT.12.05.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 403,300 2014-05-08 2014-05-19 14210060012014 Elektricitet 1006001 MTI shpenz.energji M.Mars 14(26.02-26.03.14)14,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 509,140 2014-04-08 2014-05-15 10110060012014 Elektricitet 1006001 1006001 MTI energji muaji shkurt fat 608517313 dt 08.03.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 488,980 2014-03-18 2014-03-19 7110060012014 Elektricitet 1006001 MTI energji elektrike janar 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave