Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,587,202.00 32 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 396,586 2014-12-29 2014-12-30 75410040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS pagese per vjetresi ne pune + largim nga puna,shkrese nr 8768 d t23.12.2014,1266 d t18.02.2014,urdher n 89 dt 15.11.2014,bordero dt 26.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 243,072 2014-12-01 2014-12-01 68310040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 304,473 2014-12-01 2014-12-01 68510040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 75,661 2014-12-01 2014-12-01 68410040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 60,000 2014-11-19 2014-11-19 66110040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS bonus transporti,urdher n 177 d t11.03.2014,ligji nr 10160 d t15.10.2009,bordero dt 17.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 315,678 2014-11-03 2014-11-03 661100400120141 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 243,072 2014-11-03 2014-11-03 649100400120141 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,767 2014-11-03 2014-11-03 650100400120141 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,767 2014-10-01 2014-10-01 585100400120141 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 243,072 2014-10-01 2014-10-01 58210040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 315,678 2014-10-01 2014-10-01 58410040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 78,000 2014-09-12 2014-09-15 54110040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS dalje ne pension,urdher nr 408 dt 25.08.2014,shkrese e MF nr 11757/1 dt 09.09.2014,bordero dt 12.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 315,678 2014-09-01 2014-09-01 50310040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.097.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 243,097 2014-09-01 2014-09-01 50210040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,948 2014-09-01 2014-09-01 50110040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 01.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 242,891 2014-08-01 2014-08-01 41610040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 31.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,947 2014-08-01 2014-08-01 41510040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 31.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 315,678 2014-08-01 2014-08-01 41910040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS paga liste pritje,bordero dt 31.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2014-07-31 2014-07-31 41410040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS bonus transporti,urdher nr 177 dt 11.03.2014,ligji nr 10160 dt 15.10.2009,bordero dt 23.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 242,891 2014-07-01 2014-07-02 37210040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga punonj liste pritje qershor 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,948 2014-07-01 2014-07-02 37310040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga punonj liste pritje qershor 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 315,264 2014-07-01 2014-07-02 37510040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga punonj liste pritje qershor 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 242,891 2014-06-02 2014-06-02 29410040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga punonj liste pritje maj 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 315,264 2014-06-02 2014-06-02 29510040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga punonj liste pritje maj 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,948 2014-06-02 2014-06-02 29610040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime pagash maj 2014 pun. liste pritje bordero 30.4.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 242,891 2014-05-02 2014-05-02 24410040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga punonj liste pritje bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 315,264 2014-05-02 2014-05-02 24610040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga punonj liste pritje bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,948 2014-05-02 2014-05-02 24510040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime pagash pun. liste pritje bordero 30.4.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) UNION BANK SHA Tirane 96,948 2014-04-01 2014-04-02 18210040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime pagash pun. liste pritje bordero 31.3.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 73,376 2014-04-01 2014-04-02 18410040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime page punonj. liste pritje bordero 31.3.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 302,702 2014-04-01 2014-04-02 18110040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime paga pun.ne liste pritje mars 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 338,802 2014-04-01 2014-04-02 18310040012014 Te tjera transferta tek individet 606 MZHETS shpenzime pagapunonj liste pritje bordero bashkengjitur
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave