Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 422,852.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 20,000 2014-12-30 2014-12-31 76910040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 576 d t29.12.2014,bordero dt 30.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 13,500 2014-12-30 2014-12-31 76810040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 576 d t29.12.2014,bordero dt 30.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 6,500 2014-12-30 2014-12-31 76610040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 576 d t29.12.2014,bordero dt 30.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 23,500 2014-12-09 2014-12-10 70610040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 531 dt 03.12.2114
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 16,500 2014-11-06 2014-11-06 653100400120141 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher n 465,464 dt 31.10.2014,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 96,712 2014-10-30 2014-10-31 63210040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 459 d t27.10.2014,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,178 2014-10-30 2014-10-31 63410040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 459 d t27.10.2014,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,500 2014-10-30 2014-10-31 63310040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 459 d t27.10.2014,bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,000 2014-08-29 2014-09-01 511100400120141 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 407 dt 25.08.2014,bordero dt 29.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 16,500 2014-08-25 2014-08-26 45610040012014 Udhetim i brendshem 600 MZHETS dieta bordero 22.08.14 urdher 401 dt.21.08.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,000 2014-08-25 2014-08-26 45810040012014 Udhetim i brendshem 600 MZHETS dieta bordero 22.08.14 urdher 401 dt.21.08.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,000 2014-08-25 2014-08-26 45510040012014 Udhetim i brendshem 606 MZHETS dieta ne lek bordero dt.22.08.2014 urdher 401 dt.21.08.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 7,000 2014-08-25 2014-08-26 45710040012014 Udhetim i brendshem 600 MZHETS dieta bordero 22.08.14 urdher 401 dt.21.08.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,500 2014-08-22 2014-08-22 44410040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 385 dt 01.08.2014,bordero dt 20.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 44,962 2014-08-22 2014-08-22 44310040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 385 dt 01.08.2014,bordero dt 20.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 10,000 2014-06-19 2014-06-20 35510040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 290 dt 21.05.2014,bordero dt 18.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 16,500 2014-06-19 2014-06-20 35410040012014 Udhetim i brendshem 602 MZHETS dieta,urdher nr 290 dt 21.05.2014,bordero dt 18.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,000 2014-04-15 2014-04-15 20710040012014 Udhetim i brendshem MZHETS pagese dieta, urdher tit 229 date 07.04.2014, liste pagese 15.04.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 13,000 2014-04-03 2014-04-04 18810040012014 Udhetim i brendshem 600 MZHETS shpenzime dieta, bordero dt 3.4.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave