Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,770,993.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,754 2014-12-29 2014-12-30 76310040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS ruajtje godine,kontrate nr 2345/1 dt 31.03.2014,ne vazhdim,amenadment kontrate nr 2345/4 dt 04.11.2014,fat nr 191 dt 26.12.2014,seri 19017021
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,754 2014-12-09 2014-12-10 71510040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS sherbim ruajtje godine,kontrate nr 2345/1,2345/4 dt 04.11.2014 ne vazhdim,fat nr 182 d t01.12.2014,seri 19017012
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 280,236 2014-11-27 2014-12-01 68010040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS ruajtje godine,kontrtae nr 2345/1 dt 31.03.2014 ne vazhdim,fat nr 170 d t24.11.2014,seri 15573000
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 282,636 2014-11-06 2014-11-07 65610040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS sherbim ruajtje,kontrate ne vazhdim,fat nr 167 dt 03.11.2014,seri 15572997
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 282,636 2014-10-27 2014-10-27 62610040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-MZHETS ruajtje objekti,kontrate nr 2345/1 dt 31.03.2014 ne vazhdim,fat nr 152 d t01.10.2014,seri 15572982
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 282,636 2014-09-09 2014-09-10 52810040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS sherbim ruajtje,kontrate nr 2345/1 dt 31.03.2014 ne vazhdim,fat nr 129 dt 31.08.2014,seri 15572955
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 282,636 2014-09-04 2014-09-04 52010040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS ruajtje objekti,kontrate nr 2345/1 dt 31.03.2014 ne vazhdim,fat nr 112 d t31.07.2014,sreri 15572942
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 282,636 2014-07-15 2014-07-15 38410040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS . lik ft roje pr kv dt 31.3.2014, seri 15572927 dt 30.6.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 565,272 2014-06-25 2014-06-26 36410040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS ruajtje objekti,up nr 113 d t13.02.2014,njoftim nr 2190 d t24.03.2014,kontrate nr 2345/1 d t31.03.2014,fat nr 64,82 d t31.04.2014,31.05.2014,seri 12148794,15572912
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 332,688 2014-04-15 2014-04-16 21810040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS shpenzime ruajtje godine up 143 dt 25.3.14 ftes negocim 1475 dt 25.2.14 njoftim klasifikimi 28.2.14 kontrate sherbimi 1580 dt 28.2.14 ft 46 dt 31.3.14 s 12148776
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 334,109 2014-04-03 2014-04-04 19110040012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 MZHETS ruajtje godine up 66 dt 29.1.14 ftese per negocim 31.1.14 kontrate sherbimi 811/2 dt 31.1.14 ft 24 dt 28.2.14 seri 12148754
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave