Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,616,926.00 50 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 9,403 2014-12-23 2014-12-24 74710040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 11007407,fat nr 123083622 dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 121,695 2014-12-18 2014-12-19 73410040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 110000008983,110000015515,110000017385,fat dt 30.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 33,560 2014-12-18 2014-12-19 73710040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 422151411,fat dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 7,585 2014-12-17 2014-12-18 73510040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 546956,fat nr 01.12.2014,seri 1212871170
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,809 2014-12-11 2014-12-12 72010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 545977,fat dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,901 2014-12-03 2014-12-04 69110040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 11007407,fat dt 01.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2014-11-24 2014-11-26 67710040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 422151411,fat dt 01.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 7,278 2014-11-24 2014-11-25 67810040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 310001852965,fat dt 09.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,117 2014-11-19 2014-11-20 66910040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 546956,fat dt 01.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 121,697 2014-11-19 2014-11-20 66510040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 110000008983,110000015515,110000017385,fat dt 31.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,342 2014-11-19 2014-11-20 67110040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 545977,fat dt 01.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,463 2014-10-17 2014-10-20 607100400120141 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 5545977,fat dt 01.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,583 2014-10-17 2014-10-20 609100400120141 Paga baze - Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 11007407,fat d t01.10.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 12,798 2014-10-17 2014-10-20 608100400120141 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 546956,fat dt 01.09.2014,seri 1188821159
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 122,144 2014-10-17 2014-10-20 605100400120141 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 110000008983,110000015515,110000017385,,fat dt 30.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 9,960 2014-09-18 2014-09-18 55310040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 11007407,fat dt 01.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,443 2014-09-16 2014-09-17 55010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime telefoni,kodi 110000008983,110000015515,110000017385,fat dt 31.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 44,390 2014-09-16 2014-09-17 55110040012014 Sherbime telefonike 600 MZHETS shpenzime telefoni,kodi 422151411,fat dt 01.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,267 2014-09-12 2014-09-15 53110040012014 Sherbime telefonike 600-602 MZHETS telefon,kodi 546956,fat dt 01.09.2014,nr 118821159,urdhe nr 85 dt 31.01.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,886 2014-09-12 2014-09-15 53210040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 545977,fat dt 01.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,500 2014-09-03 2014-09-04 51010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS rimbursim telefoni,kodi 546956,fat nr 1211683931 dt 01.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 21,019 2014-08-29 2014-09-01 510100400120141 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 422151411,fat dt 01.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,892 2014-08-22 2014-08-22 43010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 11007407,fat nr 120505875 dt 01.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,594 2014-08-22 2014-08-22 44210040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 545977,fat dt 01.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 129,337 2014-08-19 2014-08-19 41010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 110000008983,110000017386,110000017385,110000015515,fat dt 31.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,746 2014-07-21 2014-07-21 39510040012014 Sherbime telefonike 602, MZHETS TEL,KLIENT 1007407,FAT 120505875 D 1/7/14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 7,164 2014-07-21 2014-07-21 29610040012014 Sherbime telefonike 602, MZHETS TEL,KLIENT 1566487490,FAT GUSHT 2013
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 117,614 2014-07-15 2014-07-15 39410040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS . lik ft tel qershor 2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,877 2014-07-15 2014-07-15 38010040012014 Sherbime telefonike 1004001 602 MZHETS . lik ft cel
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,500 2014-06-25 2014-06-26 36110040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 1007407,fat nr 120486024 dt 01.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 16,870 2014-06-19 2014-06-20 35010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 422151411,fat d t01.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 105,071 2014-06-13 2014-06-16 32410040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS telefon,kodi 110000008983,11000015515,fat dt 31.05.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 25,782 2014-06-13 2014-06-13 32510040012014 Paga baze - Sherbime telefonike 600-602 MZHETS telefon.kodi 5469586,fat nr 1188514085 dt01.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 8,425 2014-06-06 2014-06-06 20410040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime cel. e.qirici ft 1.6.14 kod abonenti 545977
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EAGLE MOBILE Tirane 9,392 2014-05-21 2014-05-22 27810040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime cel f.seiti ft 120467826 dt 1.5.14,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 48,364 2014-05-19 2014-05-20 27310040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime cel. a.ahmetaj ft 1.5.14 kod abonenti 4221514111
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 99,322 2014-05-15 2014-05-16 26010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime telefoni ft 717514520 dt 30.4.14 nr klienti 110000008983
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 144 2014-05-14 2014-05-15 26910040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime telefoni ELBASAN ft 717467739 dt 31.3.14 nr klienti 310001852965
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,136 2014-05-14 2014-05-15 27010040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime cel. e.qirici ft 1.5.14 kod abonenti 545977 nr 1188196149
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,167 2014-04-30 2014-05-02 24110040012014 Sherbime telefonike 602 MZHETS shpenzime cel. e.qirici ft 1.4.14 kod abonenti 545977 nr 1179395643
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave