Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 761,136.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 332,136 2014-12-30 2014-12-31 76410040012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602 MZHETS materiale,up nr 571 dt 24.12.2014,ftese per oferte dt 26.12.2014,njoftim fit dt 26.12.2014,fat nr 290 dt 29.012.2014,seri 19338839,fh nr 58 dt 29.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PUBLICITA Tirane 35,880 2014-12-30 2014-12-31 77310040012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602 MZHETS materiale,up nr 492 dt 12.11.2014,ftese per oferte dt 13.11.2014,njoftim fit dt 19.11.2014,fat nr 43 dt 21.11.2014,seri 13775343,fh nr 50 dt 21.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) TUFIK KURTI Tirane 3,000 2014-12-24 2014-12-26 74410040012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602 MZHETS dhurata,up nr 546 dt 15.12.2014,ftese per oferte dt 16.12.2014,njoftim dt 16.12.2014,fat nr 8 dt 17.12.2014,seri 19200609,fh nr 53 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) LAEL - 2000 Tirane 26,400 2014-12-18 2014-12-19 74110040012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602 MZHETS materiale,up nr 544 dt 12.12.2014,njoftim fit dt 15.12.2014,fat nr 9 dt 15.12.2014,seri 07217869,fh nr 52 dt 15.12.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BOTA E HOTELERISE Tirane 95,436 2014-12-05 2014-12-10 68110040012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602 MZHETS materiale pastrimi,up nr 499 dt 14.11.2014,ftese per oferte dt 17.11.2014,njoftim fit dt 17.11.2014,fat nr 2332, dt 19.11.2014,seri 15787582,fh nr 48,49 dt 19.11.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 2,880 2014-06-19 2014-06-20 35710040012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602 MZHETS pritje-percjellje,up nr 317 dt 09.06.2014,ftese dt 10.06.2014,njof dt 10.06.2014,fat nr 1105 dt 13.06.2014,seri 13470990,fh nr 23 dt 16.06.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MURATI D Tirane 265,404 2014-03-26 2014-03-27 17310040012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602 MZHETS shpenzime mater.pastrimi up 166 dt 6.3.14 ftes oferte 7.3.14 nj.fituesi dt 7.3.14 ft 64 dt 12.3.14 s 12325.64 fh 16,17,18 dt 12.3.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave