Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,219,715.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MARKETING DISTRIBUTION Tirane 2,144,959 2014-09-09 2014-09-10 51210040012014 Kancelari 602 MZHETS kancelari,up nr 9 dt 28.02.2014,njoftim nr 4863/2 dt 19.06.2014,kontrate nr 4863 dt 19.06.2014,fat nr serie 6981565120,6981565135 dt 24.07.2014,fh nr 41,42 dt 24.07.2014,akt marrje ne dorezim dt 24.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MARKETING DISTRIBUTION Tirane 1,196,135 2014-09-09 2014-09-10 51310040012014 Kancelari 602 MZHETS kancelari,up nr 9 dt 28.02.2014,njoftim nr 4863/2 dt 19.06.2014,kontrate nr 4863 dt 19.06.2014,fat nr serie 6981565350 dt 19.07.2014,fh nr 32-40 dt 19.07.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 1,529,589 2014-07-24 2014-07-25 42410040012014 Kancelari 602, MZHETS bl toner,up 11 d 5/3/14,njf 11/3 d 5/5/14,aut lidh kon 11/4 d 12/5/14,kon 3914/1 d 5/6/14,fat 119795511 d 9/7/14,fh 25,26,27 d 10/7/14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBERT SEZAIRI Tirane 260,712 2014-04-15 2014-04-16 21110040012014 Kancelari 602 MZHETS blerje kancelari up 207 dt 25.3.14 ftese oferte 26.3.14 nj.fituesi 27.3.14 ft 755 dt 1.4.14 s 12240205 fh 20,21,22 dt 1.4.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBERT SEZAIRI Tirane 88,320 2014-03-26 2014-03-27 17210040012014 Kancelari 602 MZHETS blerje tonera up 183 dt 17.3.14 ftese oferte 18.3.14 nj.fituesi 18.3.14 ft 733 dt 24.3.14 s 12240183 fh 19 dt 24.3.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave