Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 16,046,956.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,129,801 2014-12-01 2014-12-01 69010040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 357,347 2014-12-01 2014-12-01 69110040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,100,732 2014-12-01 2014-12-01 68610040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,553,784 2014-12-01 2014-12-01 68810040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 40,081 2014-11-03 2014-11-03 64710040012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash tetor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,111,859 2014-11-03 2014-11-03 64410040012014 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash tetor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 839,290 2014-10-01 2014-10-01 58910040012014 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash shtator 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,392,176 2014-10-01 2014-10-01 58810040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash shtator 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 314,180 2014-10-01 2014-10-01 58710040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash shtator 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 314,903 2014-09-01 2014-09-01 50810040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash gusht 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 48,591 2014-09-01 2014-09-01 50010040012014 Paga baze - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash gusht 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 50,112 2014-08-01 2014-08-01 42010040012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash korrik 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,298,405 2014-07-01 2014-07-02 37910040012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash qershor 2014 bordero bashkengjitur np 117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 50,417 2014-06-02 2014-06-02 29310040012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash pun.me kontrate maj np 3/3 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 2,607,657 2014-06-02 2014-06-02 28910040012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash maj 2014 bordero bashkengjitur np 117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 52,986 2014-05-02 2014-05-02 24310040012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shtesa page te tjera - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash pun.me kontrate prill np 3/3 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,425,598 2014-05-02 2014-05-02 25210040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash prill 2014 bordero bashkengjitur np 117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,179,297 2014-05-02 2014-05-02 24710040012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash prill 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 247,164 2014-05-02 2014-05-02 25010040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash prill 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 932,576 2014-04-04 2014-04-04 17610040012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash mars 2014 bordero bashkengjitur
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave