Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 16,046,956.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,129,801 2014-12-01 2014-12-01 69010040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 357,347 2014-12-01 2014-12-01 69110040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,100,732 2014-12-01 2014-12-01 68610040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,553,784 2014-12-01 2014-12-01 68810040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash nentor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 40,081 2014-11-03 2014-11-03 64710040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash tetor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,111,859 2014-11-03 2014-11-03 64410040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash tetor 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 839,290 2014-10-01 2014-10-01 58910040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash shtator 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,392,176 2014-10-01 2014-10-01 58810040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash shtator 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 314,180 2014-10-01 2014-10-01 58710040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash shtator 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 314,903 2014-09-01 2014-09-01 50810040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash gusht 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 48,591 2014-09-01 2014-09-01 50010040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash gusht 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 50,112 2014-08-01 2014-08-01 42010040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash korrik 2014 bordero bashkengjitur np 118/106
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,298,405 2014-07-01 2014-07-02 37910040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash qershor 2014 bordero bashkengjitur np 117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 50,417 2014-06-02 2014-06-02 29310040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash pun.me kontrate maj np 3/3 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA E TIRANES Tirane 2,607,657 2014-06-02 2014-06-02 28910040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash maj 2014 bordero bashkengjitur np 117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 52,986 2014-05-02 2014-05-02 24310040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash pun.me kontrate prill np 3/3 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,425,598 2014-05-02 2014-05-02 25210040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash prill 2014 bordero bashkengjitur np 117/108
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,179,297 2014-05-02 2014-05-02 24710040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash prill 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 247,164 2014-05-02 2014-05-02 25010040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash prill 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA CREDINS Tirane 932,576 2014-04-04 2014-04-04 17610040012014 Shtese page per vjetersi ne pune 600 MZHETS shpenzime pagash mars 2014 bordero bashkengjitur
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave