Pagesa tė Thesarit 2014- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,694,188.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PETCOR INTERNATIONAL Tirane 1,214,400 2014-10-03 2014-10-06 600100400120141 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 231 MZHETS pajisje,up nr 374 dt 22.07.2014,njoftim fit nr 6043/1 dt 12.08.2014,kontrate nr 6043/2 dt 29.07.2014,fat nr 90 dt 17.09.2014,seri 19671907,fh nr 14 dt 17.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MUCA Tirane 1,716,720 2014-09-30 2014-10-01 57810040012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 231 MZHETS pajisje,up nr 23 dt 06.05.2014,njoftim fituesit dt 24.07.2014,kontrate nr 5970/1 dt 27.08.2014,fat nr 2114 dt 09.09.2014,seri 16468015,fh nr 13 d t09.09.2014,pv marrjes dorezim dt 09.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) AL-TEK Tirane 5,400,000 2014-08-05 2014-08-06 42710040012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 231 MZHETS vendosje cilleri,up nr 361 dt02.07.2014,pv dt 25.07.2014,njoftim fituesi nr 5736 dt 25.07.2014,kontrate nr 5376/1 dt 29.07.2014,fat nr 302 dt 04.08.2014,seri 14436584,fh d t04.08.2014,pv marrjese ne dorezim dt 04.08.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ANORIA Tirane 39,984 2014-07-24 2014-07-25 41310040012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 602, MZHETS bl tapet,up 368 d 11/7/14,ft of 14/7/14,njf 21/7/14,fat 31 f 21/7/14 s 09368381,fh 9 d 21/7/14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MOSKETIER MOKET TIRANA Tirane 420,000 2014-06-06 2014-06-06 30110040012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 231 MZHETS blerje grilash up 287 dt 14.5.14 ft.oferte 16.5.14 nj.fituesi 19.5.14 ft 20 dt 23.5.14 seri 08944772 fh 4 dt 23.5.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PETCOR INTERNATIONAL Tirane 447,084 2014-06-06 2014-06-06 30010040012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 231 MZHETS blerje kondicioner up 281 dt 14.5.14 ft.oferte 15.5.14 nj.fituesi 15.5.14 ft 52 dt 26.5.14 seri 09671868 fh 5 dt 26.5.14
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DEAL DHE Y Tirane 456,000 2014-04-03 2014-04-04 9910040012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 231 MZHETS blerje perde up 78 dt 30.1.14 ftese oferte 31.1.14 nj.fituesi 31.1.14 kontr.sherbimi 812 dt 31.1.14 ft 103 dt 8.2.14 s 04409605 fh 3 dt 8.2.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave