Pagesa tė Thesarit 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 111,973,701.00 439 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2014-06-04 2014-06-05 24510780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit a.ahmeti urdher 33 dt 13.2.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) NEW CENTURY Tirane 42,000 2014-06-04 2014-06-05 24010780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 blerje kafe,qumesht up 45 dt 22.5.14 ftese oferte 22.5.14 nj.fituesi 23.5.14 ft 4 dt 27.5.14 seri 15126354 fh 37 dt 28.5.14
Ministria e Integrimit (3535) EURO OFFICE Tirane 343,080 2014-06-04 2014-06-05 24610780012014 Kancelari MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 blerje tonera up 41 dt 14.5.14 ft.oferte 14.05.2014 nj.fituesi 15.5.14 ft 125158941 seri 12515894 dt 28.5.14 fh 38 dt 28.5.14
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 145,000 2014-06-04 2014-06-05 24210780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 19 seri 0000986 dt 27.5.14 urdher 78 dt 14.5.14 program dt 14.5.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,000 2014-06-04 2014-06-05 24310780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit b.uruci urdher 16 dt 27.1.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 14,000 2014-06-04 2014-06-05 23810780012014 Kancelari MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 blerje boje printeri up 36 dt 5.5.14 ft.oferte 05.05.2014 nj.fituesi 15.5.14 ft 41 seri 6294191 dt 15.5.14 fh 32 dt 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) T & D Tirane 15,250 2014-06-04 2014-06-05 24710780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 shpenzime pritje percjellje program dt 6.5.14 urdher 74 dt 5.5.14 ft 1288 seri 11774987 dt 6.5.14
Ministria e Integrimit (3535) SUEN BRAĒELLARI Tirane 86,000 2014-06-04 2014-06-05 24110780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 shpenzime pritje percjellje program dt 14.5.14 urdher 78 dt 14.5.14 ft 30 seri 6899657 dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,000 2014-06-04 2014-06-05 24410780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta urdher tit 16 dt 27.01.14, autorizim 27.05.14, altin ahmeti
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 1,006,400 2014-06-03 2014-06-04 23510780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 shpenz nga fondet e b.financimit aktivitet per diten e europer urdher 78 dt 2.5.14 ft 15 dt 28.5.14 seri 7256116
Ministria e Integrimit (3535) SPOT COMMUNICATIONS Tirane 2,640,000 2014-06-03 2014-06-04 23610780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 shpenz nga fondet e b.financimit aktivitet per diten e europer urdher 78 dt 2.5.14 ft 120 dt 29.5.14 seri 12257907 fh 41 dt 29.5.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,046,208 2014-06-02 2014-06-03 23410780012014 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014np 90/83 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,124,636 2014-06-02 2014-06-03 23110780012014 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 58,361 2014-06-02 2014-06-03 23210780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 572,215 2014-06-02 2014-06-03 23010780012014 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 189,000 2014-06-02 2014-06-03 22110780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni ft 3410 seri 15279210 dt 2.5.14 urdher 67 dt 24.4.14 up 31 dt 24.4.14 ftes oferte 24.4.14 nj.fituesi 28.4.14
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2014-05-30 2014-06-02 22610780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit e.arbana urdher 77 dt 9.5.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) TIRKA 2000 Tirane 126,000 2014-05-30 2014-06-02 22910780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 sherbim transporti nga fondet e b.financimit ft 21 dt 7.4.14 seri 12729071 uedher 56/2 dt 31.3.14 program 31.3.14
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,336,207 2014-06-02 2014-06-02 23310780012014 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 5,500 2014-05-30 2014-06-02 22410780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit b.uruci urdher 77 dt 9.5.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2014-05-30 2014-06-02 22510780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit a.mazi urdher 77 dt 9.5.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 200,000 2014-05-28 2014-05-29 21710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese blerje lule per dekor urdher 37 5.5.14, ft 21 dt 15.5.14 seri 6795421 ftes oferte 5.5.14 nj fit 15.5.14 fh 33 dt 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 100,000 2014-05-28 2014-05-29 21910780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 sherbim fonie urdher ministri 68 dt 25.4.14 ft 14 dt 25.4.14 seri 0000981
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,050 2014-05-27 2014-05-28 21810780012014 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pagese montim xhama automjeti, komision,Cek 00390296 dt 27.05.14,Fat 46 dt 10.4.14,seri 6912661,UP 28 dt 10.04.14,PV blerje te vogla 10.04.14,Autoriz 27.05.14
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 30,000 2014-05-27 2014-05-28 21510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese blerje dhurata, urdher tit 38 dt 07.05.14, ft20 dt 15.05.14, ser 6795420, ftesa 07.05.14, njoftim 15.05.14 fh 31 dt 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 98,537 2014-05-21 2014-05-22 21410780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 baner montim,cmontim,transport nga fondet e b.financimit urdher 68 dt 25.4.14 ft 123 dt 29.4.14 seri 14639851
Ministria e Integrimit (3535) KUJTIM DRIZARI Tirane 4,800 2014-05-21 2014-05-22 21110780012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 printime materiali up 32 dt 24.4.14 ft.oferte 24.4.14 nj.fituesi 28.4.14 ft 38/002666 dt 28.4.14
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 100,000 2014-05-21 2014-05-22 21010780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 sherbim printimi dhe kancelari nga fondet e b.financimit urdher 41, 41/1 dt 6.3.14 program 6.3.14 ft 36 dt 10.4.14 seri 7256036
Ministria e Integrimit (3535) MAK ALBANIA Tirane 355,000 2014-05-21 2014-05-22 21210780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 sherbim pritje percjellje nga fondet e b.financimit urdher 41, 41/1 dt 6.3.14 ft 150041/1 dt 8.3.14 seri 150041/1 program dt 6.3.14
Ministria e Integrimit (3535) PROSOUND Tirane 204,000 2014-05-21 2014-05-22 21310780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 sherbim fonie, ndricim nga fondet e b.financimit urdher 41, 41/1 dt 6.3.14 ft 998 dt 28.3.14 seri 07290998 999 dt 28.3.14 seri 07290999 program dt 6.3.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 90,460 2014-05-16 2014-05-19 20010780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page klodiana bregu f.b.financimit page prill 2014 urdher 29 dt 7.2.14 urdh 30 dt 11.2.14 kontrat 614 dt 12.3.14 kont 23.12.13 kont 44 dt 10.1.14 bordero autorizim 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) ELTON RAMA Tirane 262,200 2014-05-15 2014-05-16 19910780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 stenda per prezantim ne kuader pritje percjellje urdher 59 dt 4.4.14 up 27 10.4.14 ft oferte 10.4.14 nj.fituesi 15.4.14 ft 57 seri 13474507 dt 29.4.14 fh 28 dt 29.4.14 program pritje 21.4.14
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 179,775 2014-05-14 2014-05-15 19410780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni ft 3248 seri 12808448 dt 31.3.14 pv emergjence dt 31.3.14
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 30,000 2014-05-14 2014-05-15 19510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 sherbim fonie ne kuader te pritj percjelljes urdher 55 dt 28.3.14 pv emergjence 31.3.14 ft 4 dt 31.3.14 seri 0000967
Ministria e Integrimit (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 187,312 2014-05-13 2014-05-14 18610780012014 Kancelari MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 kancelari, up 24 dt 09.4.14, ftesa ofert 11.4.14, nr ref 24412, fituesi 23.04.14, ft 119788968 dt 15.4.14, seri mi-0007607, fh 20.21.22 dt 15.4.14
Ministria e Integrimit (3535) PUBLIKIME SHQIPTARE Tirane 18,000 2014-05-13 2014-05-14 18310780012014 Sherbime te printimit dhe publikimit MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 shpenzime publikimi ft 104,172 dt 17.2.14, 14.4.14 seri 13602519, 13602591 kontrata 78,115 dt 14.2.14, 21.3.14
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 41,654 2014-05-13 2014-05-14 17910780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular mars 2014 kod abonenti c1002310 ft 23.4.14 seri 118750502
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,150 2014-05-13 2014-05-14 18010780012014 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 blerje dhurate kupon tatimor 2 dt 18.4.14 urdher 30 dt 18.4.14 pv me vlere nen 10000 lek autorizim 13.5.14
Ministria e Integrimit (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 353,280 2014-05-13 2014-05-14 17710780012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pagese roje godine ft 123 seri 11927246 dt 31.3.14, 127 seri 11927250 dt 10.4.14 kontrate 2/12 dt 10.3.14 formular i kontrates 10.3.14 up 2 dt 28.2.14 formati publikimit te njoftimit te kontrates dt 10.4.14
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,043 2014-05-13 2014-05-14 18510780012014 Paga baze - Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular prill 2014 m.lazimi klienti i 1007713 ft 120469297 dt 1.5.14
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave