Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKASOCIETEGENERALEALBANIA 18,923,495.00 72 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 303,488 2016-07-06 2016-07-06 43321290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji qershor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 300,987 2016-06-03 2016-06-06 33321290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji maj 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 71,570 2016-05-23 2016-05-23 30721290012016 Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik page punonjes i liruar sipas vendimit nr.329 dt.04.12.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 216,815 2016-05-16 2016-05-17 23421290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji prill 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 155,771 2016-04-06 2016-04-07 14321290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 155,771 2016-03-08 2016-03-08 7621290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shkurt 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 324,379 2016-02-18 2016-02-19 6021290012016 Shtesa page te tjera 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik leje te pagueshme sipas urdherit nr.190 dt.29.12.2015 sipas listepagesave
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 155,771 2016-02-04 2016-02-08 4421290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji janar 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 126,034 2016-01-15 2016-01-15 2321290012016 Paga baze - Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te liruar muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 211,470 2016-01-13 2016-01-14 721290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 1,006,621 2015-12-29 2015-12-30 84821290012015 Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagese per punonjes te liruar (neni 145 kodi i punes) muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 365,415 2015-12-21 2015-12-22 78721290012015 Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagese per punonjes te liruar (neni 145 kodi i punes) muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 77,739 2015-12-21 2015-12-21 77021290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 45,029 2015-12-21 2015-12-21 76921290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 46,090 2015-12-21 2015-12-21 75121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 427,576 2015-12-21 2015-12-21 75221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesve muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 491,650 2015-11-10 2015-11-10 58421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesve muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 134,239 2015-11-10 2015-11-10 59321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji prill,maj,tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 112,647 2015-11-10 2015-11-10 59421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 46,090 2015-11-10 2015-11-10 58321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 543,867 2015-10-15 2015-10-16 53021290012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 116,636 2015-10-13 2015-10-13 51721290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 46,090 2015-10-13 2015-10-13 52921290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 88,014 2015-10-07 2015-10-08 50921290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji mars dhe shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 118,152 2015-09-18 2015-09-21 42121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 45,029 2015-09-18 2015-09-21 42321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 46,090 2015-09-18 2015-09-18 41721290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 503,189 2015-09-18 2015-09-18 41421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 580,188 2015-09-01 2015-09-02 36221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 46,303 2015-09-01 2015-09-02 37721290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 118,936 2015-09-01 2015-09-02 37521290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 46,090 2015-09-01 2015-09-02 36521290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Kolonje per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji korrik 2015 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave