Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
PRINTPOINT 2,850,786.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 310,938 2018-11-05 2018-11-06 111621220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI: FESTIV.KOMEDISE U.P NR.3 DT 29.01.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.38 DT 10.09.2018, F.H NR.74 DT 10.09.2018, UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 72,000 2018-11-02 2018-11-05 111421220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI: DITA PA MAKINA U.P NR.3 DT 29.01.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.2 DT 21.09.2018, F.H NR.78 DT 21.09.2018, UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 338,064 2018-09-07 2018-09-10 86221220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE, U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.31 DT 07.08.2018, F.H NR.71 DT 07.08.2018, BULETIN NR.5,21,22 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 48,690 2018-08-29 2018-08-30 83521220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE , U.P NR.03 DT 29.01.2018, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.16 DT 13.07.2018, F.H NR.57 DT 13.07.2018, UB 33325 DT 29.08.18
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 180,360 2018-08-23 2018-08-24 81121220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROM (SHPENZ PRINT E PUBL) PROJEKTI FESTA E LAKRORIT U.P NR 03 DT 29.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.26 F.H NR.63 DT 27.07.18,U B 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 14,310 2018-08-08 2018-08-09 75721220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI NETET KORCARE U.P NR 03 DT 29.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI , RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.71 DT 08.06.18, F.H NR.41 DT 08.06.18,U B 33325 ETJ
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 160,176 2018-08-08 2018-08-09 75821220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI NETET KORCARE U.P NR 03 DT 29.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI , RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.70 DT 01.06.18, F.H NR.39 DT 01.06.18 ,U B 33325 ETJ
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 41,328 2017-04-21 2017-04-24 33221220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE SHTESE KONTRATE 08.02.2017 FAT.12 DT 30.03.2017 UB 29965
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 71,760 2017-04-18 2017-04-19 322121220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE SHTESE KONTRATE 08.02.2017 FAT.7 DT 23.03.2017 F.H 18 DT 23.03.2017 UB 29965
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 168,000 2017-03-21 2017-03-23 23421220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE KONTRATE 17.06.2016 FAT.140 DT 22.12.2016 F.H 140 DT 27.12.2016 UB 28171
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 672,000 2017-02-13 2017-02-14 10921220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE KONTRATE 17.06.2016 FAT.142 DT 22.12.2016 F.H 139 DT 22.12.2016 U.B 28171
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 144,000 2017-02-07 2017-02-08 8721220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE FAT.126, 138 DT 25.11.2016, 22.12.2016 F.H 115, 137 DT 01.12.2016, 22.12.2016 KONTRATE 17.06.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 210,000 2017-02-07 2017-02-08 8421220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE FAT.129 DT 05.12.2016 F.H 117 DT 05.12.2016 KONTRATE 17.06.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 132,000 2017-02-07 2017-02-08 8521220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE FAT.141 DT 22.12.2016 F.H 138 DT 22.12.2016 KONTRATE 17.06.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 30,504 2016-11-09 2016-11-10 114021220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE BANER FTESA AKTIVITETESH FAT 110 DATE 01.10.2016 KONTRATE 17.06.2016 FLETE HYRJE 92 DATE 03.10.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 85,056 2016-11-07 2016-11-08 112421220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE FAT 113 DT 14.10.2016 FAT 115 DATE 25.10.2016 KONTRATE DT 17.06.2016 FLETE HYRJE 100/102 DATE 25.10.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 67,200 2016-10-26 2016-10-27 108621220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORC MATERIALE PROMOCIONALE FAT 100 DT 22.09.2016 FAT 107/108 DATE 29.09.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 6,000 2016-09-08 2016-09-08 89821220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE NE KUADER FESTA E LAKRORIT FAT 73 DATE 25.07.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 43,200 2016-08-25 2016-08-25 86321220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE BANER FAT 57 DATE 28.06.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korçe 55,200 2015-12-02 2015-12-03 97721220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE FAT.67 DT 02.10.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave