Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,560 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 13,571,795.00 103 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 177,179 2017-08-15 2017-08-17 36610260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont a110033 ; kont 110034 korrik 17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 145,662 2017-07-26 2017-07-27 33410260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji qershor 2017 Nr kon A110033, Kon A110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 112,670 2017-06-29 2017-06-30 23210260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji maj 2017 Nr kon A110033, Kon A110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 131,401 2017-05-30 2017-05-31 20510260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji Nr kon A110033, seri 654155853, Kon A110034 seri 654155854
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 166,852 2017-04-25 2017-04-26 14010260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont nr A110033 ; A110034 mars 2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 444,352 2017-04-19 2017-04-20 13210260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont nr 9121 Elbasan sipas aktrakordimit bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 269,454 2017-04-14 2017-04-18 12910260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont nr DUOM070017072094 sipas akt-rakordimit bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 197,339 2017-03-21 2017-03-23 9610260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nr A110033 & A110034 shkurt 2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 253,608 2017-02-20 2017-02-21 6110260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji janar 17 kont nr A110033:A110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 234,089 2017-01-18 2017-01-19 1410260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji dhjetor 16 nr A110033;A110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 198,224 2016-12-16 2016-12-19 60610260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont nr A110033 fat 647973808 & kont A110034Vfat 647983809
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 141,763 2016-11-15 2016-11-16 50710260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont A110033 & kont 110034 tetor 16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 155,413 2016-10-25 2016-10-26 4691010260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji elektrike fat 30.9.2016 kl A 110034,A 110033
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,140 2016-09-26 2016-09-26 41810260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji gusht kontr.A110033 FAT.644468442 KONTR.A110034 FAT. 6444686444
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 220,869 2016-08-24 2016-08-25 36610260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nr A110033, A110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 149,627 2016-07-15 2016-07-18 33110260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nr a110033;1100034 qershor 16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 123,892 2016-06-21 2016-06-21 28810260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji k a110033;a110034 maj 16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 21,184 2016-06-02 2016-06-03 24810260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji ft prill 16 nr a210852
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 125,859 2016-05-19 2016-05-20 22310260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji k A110033 ;A 110034 prill 16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 95,000 2016-04-28 2016-04-29 18310260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nr C41273
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 211,850 2016-04-19 2016-04-20 17310260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji k a110033 ;34& 35446 mars 16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 2,099 2016-04-06 2016-04-07 13710260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji policia pyjore Corovode ft nentor 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 32,709 2016-04-06 2016-04-07 13610260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji dr pyjore 30 vjetori Berat ft nentor 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-04-06 2016-04-07 13810260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji policia pyjore kucove ft dhjetor 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 16,345 2016-04-06 2016-04-07 14310260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji dshp kukes nr 63467043
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-04-06 2016-04-07 14210260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji dshp kukes nr 635762892
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-04-06 2016-04-07 14110260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji policia pyjore tropoje nr t100366 ft dhjetor 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-04-06 2016-04-07 13910260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji policia pyjore tropoje nr t100366 ft janar 16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 218 2016-04-06 2016-04-07 14010260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji n pyjore Tomor nr b41057
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 234,038 2016-03-16 2016-03-17 10310260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nr L35446; A110033;A110034 shkurt 16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 339,150 2016-02-15 2016-02-15 5510260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nr a110033;34
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 285,443 2016-01-20 2016-01-21 1210260012016 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nr L35446; A110033;A110034 dhjetor 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 206,782 2015-12-23 2015-12-23 85010260012015 Elektricitet 1026001 Min Mjedisit energji nentor 15 nr A110033 ; A 110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 57,916 2015-11-24 2015-11-25 71310260012015 Elektricitet 1026001 Min Mjedisit energji tetor 15 nr A110033 ; A 110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 35,841 2015-11-06 2015-11-09 62010260012015 Elektricitet 1026001 MIN E MJEDISIT energji k nr 110033;110034 shtator 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 252,548 2015-09-29 2015-09-30 54110260012015 Elektricitet 1026001 Min Mjedisit energji gusht 2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 239,332 2015-09-16 2015-09-17 52810260012015 Elektricitet 1026001 MINISTRIA E MJEDISIT energji gusht 2015 kont C41273 dt 17.08.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 208,159 2015-08-24 2015-08-24 46610260012015 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji korrik 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 128,883 2015-07-20 2015-07-21 41810260012015 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji qershor 15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 180,102 2015-06-24 2015-06-24 35610260012015 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji k c41273;A 110033;A110034 maj 2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave