Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,744 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,916,402,884.00 4,744 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,500 2019-03-11 2019-03-15 25210100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,urdher nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 275,845 2019-03-05 2019-03-12 23610100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019,Fat.nr 615, seri 667981815, dt 26.02.2019,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2019-01-11 2019-03-11 149710100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.pag. Dt. 31.12.18, u.sherb. Autoriz.nr.21968/1, dt. 17.12.18nr. 21698, dt. 14.12.18fat. Nr. 618, dt. 18.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,500 2019-01-11 2019-03-11 149810100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.Pag.dt.31.12.18, u.sherb.autoriz. Nr. 1287, dt. 14.12.18nr. 1270, dt. 12.12.18, fat. Nr. 617, dt. 18.12.18, nr. 842, dt. 13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 396,450 2019-01-04 2019-03-11 147910100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.suport teknik (konsulence) sist.thesr.(13Nentor -12 Dhjetor18)Fat.nr.081218,dt.24.12.18,seri 60642874,p.verbdt.26.12.18,rap.Sherb.Dt.13.12.18,kont.nr.1852/6,dt.13.11.17,u.prok.nr.1852/1,dt.30.08.17,nj.fit.nr.1852/5,dt.25.10.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,026 2019-01-11 2019-03-11 149910100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fature dt. 31.12.2018, seri nr. 0000000279285889, kod abonenti 573401, shkr. Nr. 22453, dt. 20.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,200 2019-01-11 2019-03-11 149610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr 5824, seri 61418624, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011, ligj 46/2015,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 234,050 2019-01-11 2019-03-11 149510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr5475, seri 61420075, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) GAZMEND BEGOLLI Tirane 123,020 2019-01-11 2019-03-11 147710100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-01-04 2019-03-11 147510100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.e upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2(Azhorn.Sistqenderz.Min.Fin.eDeg.Thesar)(22.11.18-21.12.18)Fat,nr.1483, dt.21.12.18,seri 223917433,p.verb.dt.26.12.18,rap,kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.Nr.3269,dt.06.07.18,urdh.nr.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARQILE ĒAPRAZI Tirane 22,000 2019-01-11 2019-03-11 147610100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 370,529 2019-03-05 2019-03-08 23410100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti OIS-AIR)L.pag.Shkurt 19,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19,nr punonj.fakt ProCredit Bank 1,urdher nr.78.dt.05.03.19,nr.3776 prot,dt.05.03.19,autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.7484/8, dt. 03.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 179,068 2019-03-05 2019-03-08 22910100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (projekti NEST),Liste pagese Shkurt 2019 nr. punonjesve ne ISP Bank 1, permbledhese borderoje dt. 28.02.2019, urdh nr. 71, dt. 28.02.2019, nr. 3467 prot, dt. 28.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 103,405 2019-03-05 2019-03-08 23110100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (projekti NEST),Liste pag Shkurt 2019 nr. punonjesve ne BKT 1, permbledh borderoje dt. 28.02.19, urdh nr. 71, dt. 28.02.19, nr. 3467 prot, dt. 28.02.19, autorizim nr.22100,dt.17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 202,070 2019-03-05 2019-03-08 23010100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (projekti NEST),Liste pag Shkurt 2019 nr. punonjesve ne BKT 1, permbledh borderoje dt. 28.02.19, urdh nr. 71, dt. 28.02.19, nr. 3467 prot, dt. 28.02.19, autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.nr.15534/4,dt.03.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 608,588 2019-03-05 2019-03-08 22110100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim nr.1786,dt.21.04.14,nr.187,dt.05.02.15,nr.00-2016-2036,dt.22.02.16,Urdh.nr. 66, dt. 25.02.19, nr. 1464/5 prot, fat.Nr.52,dt.01.02.19,seri 66344347,shkr.nr.2511/3,dt.01.03.19,memo nr.1441/2,dt.18.02.19,shkr.nr.1441/2,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) QENDRA ZH.E.M.N. Tirane 935,100 2019-03-05 2019-03-08 23710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Shtrim dhe pergatitje per aplikimin e projektit NEST me perfaqesues te MFE,Fat.Nr.36,dt.04.12.18,seri 21920887,Urdh nr.354/1,dt.31.12.18,nr.22910/1,dt.31.12.18,kont Nr.8239/1,dt.28.05.18,relacion,autoriz.nr.8386/1,dt.18.05.18,urdh.n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 102,003 2019-03-05 2019-03-08 22710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti P.A.S.T.4Future),Liste pagese Shkurt 19,Nr.Faktik punonj.Credins Bank 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.28.02.2019, urdher nr. 69. dt. 26.02.19, nr. 3238 prot, dt. 26.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 250,931 2019-03-05 2019-03-08 23310100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti OIS-AIR)L.pag.Shkurt 19,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19,nr punonj.fakt ProCredit Bank 1,urdher nr.78.dt.05.03.19,nr.3776 prot,dt.05.03.19,autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.7484, dt. 03.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 792,572 2019-03-05 2019-03-08 22810100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shtator - Dhjetor 18 (P.A.S.T.4Future),Liste pagese Shtator - Dhjetor 18,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19, nr punonjesve Credins Bank 1,urdher nr.48.dt.15.02.19,nr.2569 prot,dt.15.02.19,nr.343,dt.21.11.18,nr.20810,dt.21.11.18,au
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 125,004 2019-03-05 2019-03-08 22610100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti P.A.S.T.4Future),Liste pagese Shkurt 19,Nr.Faktik punonjesve ISP Bank 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.28.02.2019, urdher nr. 69. dt. 26.02.19, nr. 3238 prot, dt. 26.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 114,595 2019-03-05 2019-03-08 23210100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti OIS-AIR)L.pag.Shkurt 19,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19,nr punonj.fakt Credins Bank 1,urdher nr.78.dt.05.03.19,nr.3776 prot,dt.05.03.19,autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.nr.13623/4,dt.05.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 24,124,696 2019-03-05 2019-03-07 23510100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.shkoll.Hoteleri-Turizem,Tirane (FazaII) situac. 3Fat.nr.81,dt.04.02.19,seri 64288041,p.verb.dt.08.02.19,shkr.nr.46,dt.04.02.19,nr.M167/09,dt.04.02.19,kont.nr.13930/14,dt.05.10.18,u.prok.nr.13930/4,dt.19.07.18,urdh.nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 113,424 2019-02-28 2019-03-07 18210100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga janar 2019 (projekti OIS-AIR)L.pagese Janar 2019, pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, nr punonjesve fakt ne Credins Bank 1, urdher nr. 21. dt. 22.01.2019, nr. 1023 prot, dt. 22.01.2019,autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 840 2019-03-05 2019-03-07 22510100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019 (DSHP BERAT),Fat.nr 127, seri 67980334, dt 28.02.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 104,576 2019-02-28 2019-03-07 18310100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga janar 2019 (projekti OIS-AIR)L.pagese Janar 2019,pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, nr punonjesve fakt ne Procredit Bank 1, urdher nr. 21. dt. 22.01.2019, nr. 1023 prot, dt. 22.01.2019,autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 114,770 2019-02-28 2019-03-07 18110100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Dhjetor 18 (projekti OIS-AIR)L.pagese Dhjetor 18,pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.19,nr punonjesve Credins Bank 1,urdher nr. 353. dt. 31.12.2018, nr. 22911 prot, dt. 31.12.18, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,840 2019-03-05 2019-03-07 22210100012019 Sherbime telefonike - Sherbimet bankare - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Terheqje cek per pagese vula,kont.teknik.vjetor.shpenz.telefon,Fat.Nr.95,dt.22.11.18,seri 1111495,nr.490TR2,dt.28.02.19,seri 70838944,urdh.Nr.49,dt.15.02.19,nr. 2570 prot, dt. 15.02.19,fat.Nr.90900359,dt.16.02.19,seri227118863,shkr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 167,075 2019-02-28 2019-03-07 18410100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga janar 2019 (projekti OIS-AIR)L.pagese Janar 2019,pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, nr punonjesve fakt ne Raiffeisen Bank 1, urdher nr. 21. dt. 22.01.2019, nr. 1023 prot, dt. 22.01.2019,autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,147,563 2019-03-01 2019-03-05 21410100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese Shkurt 2019,(Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontrak.),Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,numri punonjesve ne BKT 17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 652,002 2019-03-01 2019-03-05 18810100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari)Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Nr. Faktik i punonjesve te Drejt. Pergjith. Thesari per ISP Bank 9,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,012,036 2019-03-01 2019-03-05 18910100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari)Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Nr. Faktik i punonjesve te Drejt. Pergjith. Thesari per BKT 13,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Fatos Braja Tirane 81,330 2019-03-01 2019-03-05 19710100012019 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Transfer.ardhur.Lotaria Komb.projektin "Not fighting autism, working with it",Rrit.autoriz.D.Thesar,Tir,nr.90,dt.26.02.19,autoriz.nr.692/2,dt.20.02.19,vendim nr.3221,dt.01.02.19,memo nr.692/1,dt.08.02.19,kont.nr.9184/10,dt.09.07.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 234,432 2019-03-01 2019-03-05 21010100012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019Liste pagese per muajin Shkurt 2019, punonjes me kontrate,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per BKT 8
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 248,182 2019-02-28 2019-03-05 17710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Nentor Dhjetor 2018 (projekti P.A.S.T.4Future),L.pagese, Nr. Faktik punonjesve ISP Bank 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, urdher nr. 49. dt. 15.02.19, nr. 2570 prot, dt. 15.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 67,615 2019-03-01 2019-03-05 20410100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per ProCredit Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 545,478 2019-03-01 2019-03-05 21510100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese per muajin Shkurt 2019,(Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontrak.) Nr. Faktik i punonjesve Raiffeisen Bank 8 Pėrmbledhėse borderoje dt. 01.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,740 2019-03-01 2019-03-05 19310100012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),Liste pagese per muajin Shkurt 2019, pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019 nr punonjesve me kontrate per Drejt. Pergjith. Thesar ne Raiffeisen Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,777,080 2019-03-01 2019-03-05 20310100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Raiffeisen Bank 80
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 2,349,147 2019-03-01 2019-03-05 20010100012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per ISP Bank 32
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave