Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,415 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,709,213,088.00 4,415 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 32,620 2019-01-11 2019-01-18 150510100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.dhen.deshmi.status.punonj.ind.Naft e gaz.L.pag.dt.31.12.18,p.verb.dt.18.04.18,dt.10.05.18,21.05.18,05.06.18,22.06.18,06.07.18,19.07.18,29.08.18,shkr.Nr.22036,dt.14.12.18,nr.14753/1,dt.27.10.17.nr.12900,dt.17.10.18,VK
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Fatos Braja Tirane 398,000 2019-01-15 2019-01-18 153910100012018 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Trans.ardhur.Lotaria Komb. projekt"Not fighting autism, working with it" (40% e fondit),Rrit.autoriz.D.Thesar,Tirane,nr.1288,dt.31.12.18,autoriz.nr.9184/10,dt.28.12.18,vendim nr.3121/1,dt.18.10.18,kont.nr.9184/10,dt.09.07.18,VKM nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 51,120 2019-01-15 2019-01-18 153210100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA631GF,Fat.Nr.633,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.12.12.18,autoriz.dt. 10.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.12.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 32,620 2019-01-11 2019-01-18 150410100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.dhen.deshmi.status.punonj.ind.Naft e gaz.L.pag.dt.31.12.18,p.verb.dt.18.04.18,dt.10.05.18,21.05.18,05.06.18,22.06.18,06.07.18,19.07.18,29.08.18,shkr.Nr.22036,dt.14.12.18,nr.14753/1,dt.27.10.17.nr.12900,dt.17.10.18,VK
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2019-01-11 2019-01-18 151110100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Ndih.fond.vecante.rast fatkeq,Shkr. Nr. 14670/3, dt. 31.12.18, nr.13825/1, dt. 27.08.18nr. 13825, dt. 19.07.18, certifikata, VKM. Nr. 493, dt. 06.07.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 8,500 2019-01-11 2019-01-18 150110100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojt.Kons.L.pag.dt.31.12.18,l.prezen.mbledh.nr. 5, p.verb, dt.27.11.18, l. prezence e mbledh 6, dt. 27.12.18, urdher nr.,169,dt.27.05.14,nr.15,dt.10.02.17,nr.104,dt.24.06.16,VKm.Nr.418,dt.27.06.12,nr.817,dt.28.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-01-04 2019-01-15 147510100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.e upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2(Azhorn.Sistqenderz.Min.Fin.eDeg.Thesar)(22.11.18-21.12.18)Fat,nr.1483, dt.21.12.18,seri 223917433,p.verb.dt.26.12.18,rap,kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.Nr.3269,dt.06.07.18,urdh.nr.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARQILE ĒAPRAZI Tirane 22,000 2019-01-11 2019-01-15 147610100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) GAZMEND BEGOLLI Tirane 123,020 2019-01-11 2019-01-15 147710100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 234,050 2019-01-11 2019-01-15 149510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr5475, seri 61420075, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 396,450 2019-01-04 2019-01-15 147910100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.suport teknik (konsulence) sist.thesr.(13Nentor -12 Dhjetor18)Fat.nr.081218,dt.24.12.18,seri 60642874,p.verbdt.26.12.18,rap.Sherb.Dt.13.12.18,kont.nr.1852/6,dt.13.11.17,u.prok.nr.1852/1,dt.30.08.17,nj.fit.nr.1852/5,dt.25.10.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,026 2019-01-11 2019-01-15 149910100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fature dt. 31.12.2018, seri nr. 0000000279285889, kod abonenti 573401, shkr. Nr. 22453, dt. 20.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,200 2019-01-11 2019-01-15 149610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr 5824, seri 61418624, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011, ligj 46/2015,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) InfoSoft Office Tirane 4,182,874 2019-01-04 2019-01-15 149110100012018 Kancelari Min.Fin.Blerje tonera,Fat.Nr.228959997 dt.13.11.18,f.hyr.nr.3,dt.14.11.18,p.verb.dt.14.11.18,kont.nr.15719/1,dt.04.10.18,nj.fit.nr.20/8,dt.14.08.18 prok.posac.nr.2211rep,nr.1407 kol dt.03.07.18, nr.1672rep.nr.175kol,dt,31.07.18,shkr.nr.1571
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,500 2019-01-11 2019-01-15 149810100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.Pag.dt.31.12.18, u.sherb.autoriz. Nr. 1287, dt. 14.12.18nr. 1270, dt. 12.12.18, fat. Nr. 617, dt. 18.12.18, nr. 842, dt. 13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2019-01-11 2019-01-15 149710100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.pag. Dt. 31.12.18, u.sherb. Autoriz.nr.21968/1, dt. 17.12.18nr. 21698, dt. 14.12.18fat. Nr. 618, dt. 18.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 72,500 2019-01-04 2019-01-14 148710100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 1872, dt. 17.12.18, seri 71120722, autoriz. Nr. 21412 dt. 05.12.18, miratim dt.06.12.18, u.prok. Nr. 32, dt. 05.12.18, ft. ofert dt. 06.12.18, p.verb dt. 06.12.18, memo dt. 26.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 33,990 2019-01-04 2019-01-14 148110100012018 Sherbime te tjera Min.Fin.Sherb.miremb.ashensor.godin.ish MZHETTS (Nentor18)Fat.nr.13,dt.29.11.18,seri 68051313,p.verb.dt.20.12.18,akt-kolaud.dt.29.11.18,situac.punim.dt.29.11.18,urdh.nr.6/2,dt.16.02.18,kont.nr.6/1,dt.16.02.18,u.prok.nr.6,dt.13.02.18.f.ofert
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 240 2019-01-04 2019-01-14 148510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Tetor 2018 (DSHP Shkoder),Fat.nr 777, seri 61422779, dt 30.10.2018, shkr. Nr.267 dt. 16.11.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 16,248,000 2019-01-04 2019-01-14 149010100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative - Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe shpenzimet instaluese te telekomunikacionit Min.Fin.Blerj.dhe instal, pajis.per sist.VoIPFat.nr.347,dt.17.12.18,seri 69260097, f.hyr.nr.210,dt.24.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.14.12.18,p.verb.dt.24.12.18 rap.kont.nr.4036,dt.17.08.18,,urdh.nr.18626/3,dt.19.11.18,ft.ofer.prok.posac.nr73re
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,820 2019-01-04 2019-01-14 149210100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.bend.Vend,L.pag. Dt. 24.12.18, u.sherb. Autoriz.nr.20025,dt.09.11.18, nr.18777/7,dt.29.10.18,nr.18523,dt.16.10.18,nr.17353/3,dt.02.10.18,nr.17502,dt.28.09.18,nr.17353/6,dt.11.10.18,nr.21120,dt.26.11.18,memo.dt.19.11.18,fat.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FACILIZATION Tirane 79,166 2019-01-04 2019-01-14 148210100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirmb.sist.REMIP (15.10.18-15.11.18)Fat.nr.135,dt.17.12.18,seri 67753747,p.verb.dt.24.12.18,rap.nr.22438,dt.20.12.18,konr. nr.134/8,dt.20.04.15,urdh.nr.9967/7,dt.15.09.16,amend.kont.nr.9967/6,dt.15.09.16,akt.marr.dorez.dt.17.06.15,u
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 240 2019-01-04 2019-01-14 148610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Nentor 2018 (DSHP Shkoder)Fat.nr 870. seri 614233709, dt 30.11.2018, shkr. Nr.267 dt. 18.11.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 32,290 2019-01-04 2019-01-14 148010100012018 Sherbime te tjera Min.Fin.Sherb.miremb.ashensor.godin.ish MZHETTS (Tetor 18)Fat.nr.27,dt.29.10.18,seri 68051227,p.verb.dt.20.12.18,akt-kolaud.dt.29.10.18,situac.punim.dt.29.10.18,urdh.nr.6/2,dt.16.02.18,kont.nr.6/1,dt.16.02.18,u.prok.nr.6,dt.13.02.18.f.ofert
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) D & KO Tirane 59,724 2019-01-04 2019-01-14 147810100012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Min.Fin.larje automjetesh Dhjetor 2018,Fat.nr.122,dt.31.12.18,seri 69533071, p.verb.dt. 14.12.18, situacion larjesh nentor, flete dalje, kont.nr. 7/1, dt. 01.03.18,u.prok.nr. 7, dt. 14.02.18, urdher. Nr. 7/2, dt. 01.03.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 550 2019-01-04 2019-01-14 148410100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shtator 2018 (DSHP Shkoder),Fat.nr 696, seri 61422696, dt 30.09.2018, shkr. Nr.256 dt. 17.10.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2019-01-04 2019-01-14 149310100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.bend.Vend,L.pag. Dt. 24.12.18, u.sherb. Autoriz.nr. 18777/6, dt. 29.10.18nr. 19694/1, dt. 05.11.18,memo dt. 17.09.18, dt. 01.11.18,fat. Nr. 02, dt. 01.11.18, nr. 06, dt. 08.11.18, nr.07, dt. 08.11.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 85,200 2019-01-04 2019-01-14 148310100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel (Bejko Late) Bruksel,Fat. Nr. 482, dt. 26.11.18, seri 69856678, autoriz. Nr. 21040, dt. 26.11.18, oferta, memo dt. 05.12.2018, autorizim nr.21040/2, dt.28.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 41,000 2019-01-04 2019-01-14 149410100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.bend.Vend,L.pag. Dt. 24.12.18, u.sherb. Autoriz.nr.nr.20025,dt.09.11.18,nr.20069/2,dt.15.11.18,nr.20450/1,dt.14.11.18,nr.15941/1,dt.18.12.17,nr.17353/6,dt.11.10.18,nr.21120,dt.26.11.18,fat.memo.dt19.11.18,dt,13.11.18,dt.03.12.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 110,191 2019-01-04 2019-01-10 148810100012018 Paga baze - Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Pagese leje zakonshme dhe shperblim nga fondi i vecante per dalje ne pension,L.pagese shkr. Nr. 19519, dt. 02.11.2018, nr. 20688/3, dt. 27.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 82,000 2019-01-04 2019-01-10 148910100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Shperblim nga fondi I vecante per dalje ne pension,L.pagese shkr. Nr. 21105, dt. 26.11.2018, nr. 20688/3, dt. 27.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 2,665,324 2019-01-04 2019-01-09 110100012019 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per ISP Bank 42,Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 303,268 2019-01-07 2019-01-08 2210100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve te Drejt.Pergjith.Thesarit per Raiffesisen Bank 4, Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,311,166 2019-01-07 2019-01-08 410100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per Raiffeisen Bank 74,Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 125,717 2019-01-07 2019-01-08 1610100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve te CFCU per Credins Bank 16, Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 233,990 2019-01-07 2019-01-08 1210100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate per BKT Bank 8, Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 881,579 2019-01-07 2019-01-08 610100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per Tirana Bank 12,Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 345,773 2019-01-07 2019-01-08 1910100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve te CFCU per Raiffeisen Bank 5, Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,840,334 2019-01-07 2019-01-08 210100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per BKT 84,Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 338,918 2019-01-07 2019-01-08 1110100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2018, Liste pagese per muajin Dhjetor 2018,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate per Credins Bank 10,Pėrmbledhėse borderoje dt.03.01.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave