Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,415 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,709,213,088.00 4,415 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INA Tirane 1,095,600 2019-01-17 2019-01-23 155710100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Lyerje zyrash dhe korridori,Fat. Nr. 37, dt. 24.12.18, seri 66157242, situacion kont. Nr. 19032/5, dt. 11.12.18, urdh nr. 19032/7, dt. 11.12.18p.verb dt. 24.12.18, memo dt. 31.12.18, u.prok.nr. 19032, dt. 24.10.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "TAULANT" SHPK Tirane 52,080,000 2019-01-21 2019-01-23 158510100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin.Hartim projekt preventiv.rikonstruk.shkoll.profesion.Fat.Nr.32,dt.26.12.18, seri 67097932,kont.Nr.18102/6,dt.07.12.18,u.prok.Nr.18102/1,dt.09.10.18,urdh.Nr.18102/2,dt.09.10.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 13,790,000 2019-01-17 2019-01-23 156310100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin,Pagese e TVSH -se per AFMIS,Urdh. Nr 22792/, dt. 31.12.18, shkr. Nr. 22792, dt. 27.12.18, shkr.nr. 1330, dt. 21.12.18, fat. Nr. 80760472, dt. 15.01.18, nr. 80738285, dt. 20.12.18, shkr. Nr. 22611/1, dt. 24.12.18,memo dt.24.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 400 2019-01-17 2019-01-23 155410100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shtator 2018 (DSHP Elbasan)Fat.nr. 592, seri 580049917, dt 30.09.2018, shkr.nr.1666, dt.10.10.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 154,284 2019-01-17 2019-01-23 153410100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA446JD,Fat.Nr.638,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.10.12.18,autoriz.dt. 05.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.10.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) R & T ADVERTISING Tirane 512,500 2019-01-17 2019-01-23 155310100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin.Kosto organizative te KOM dhe eventi lokal ne Shqiperi per Projektin NEST,Fat. Nr. 88,dt. 04.10.18,urdh. Nr. 337, dt. 1812.18, nr. 22211,prot, dt. 18.12.18, kont.Nr.extr,nr.18.09.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TOWER Tirane 2,154,108 2019-01-21 2019-01-23 158610100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyrje e punimve te rikonstruksionit te shkolles Profesionale Kamez, Tirane,Fat.nr.274,dt.20.09.2018,seri39779724, kerk. nr. 17148, dt. 24.09.18, p.verb. dt. 25.09.18, kont.nr.4073/8/4dt.05.09.2017,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) MANDI - 2K Tirane 2,581,170 2019-01-18 2019-01-23 156710100012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Min.Fin.Sherbim ruajte objektesh periudha 16.10.18-15.12.18,Fat. Nr. 94, dt.17.12.18., seri 63692694, kerk.dt.22252, dt. 18.12.18, p.verb dt. 19.11. 2018, dt. 17.12.2018, kont. Nr. 217/9, dt. 16.06.18,urdh nr. 217/8, dt. 16.06.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERJON SARAĒI Tirane 57,600 2019-01-11 2019-01-18 150310100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Miin.Fin.Rimbushej, kolaudim, fikse zjarri,Fat. Nr. 569, dt. 31.12.18, seri 69835447, p.verbal dt. 31.12.18memo. Dt. 31.12.18, miratim dt. 17.12.18p.verb dt. 17.12.18, ft. oferte dt. 26.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 476,178 2019-01-11 2019-01-18 150810100012018 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek. Vendim nr. 5995 (80-2015-4277), dt. 25.11.15, nr. 1389,dt. 03.04.18, (periudh. 01.08.2016-31.03.2017)Urdh. Nr346, dt. 28.12.18, nr. 10130 prot, memo nr. 13937/54
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,990 2019-01-15 2019-01-18 152510100012018 Paga baze - Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fature dt. 01.01. 2019, seri nr. 0000000279269513, kod abonenti 545977, shkr. Nr. 8349/1, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 700 2019-01-15 2019-01-18 153610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor2018 (DSHP BERAT),Fat.nr 946, seri 61416145, dt 28.12.2018, shkr. Nr.289, dt.28.12.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 3,010,649 2019-01-15 2019-01-18 152310100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.LAN/WAN Internet per Min.Fin.(Shtator - Nentor18)Fat.nr.90852698,dt.30.09.18,nr.90862405,dt.31.10.18,nr.90874591,dt.30.11.18,nr.90852699,dt.30.09.18,p.verb.dt.26.12.18,kont.nr.687/12,dt.25.05.17,u.prok.nr.687/1,dt.19.01.17,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Besart Shehu Tirane 9,486,001 2019-01-11 2019-01-18 150910100012018 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.vend.gjyq. 2605,dt.31.03.15,nr.1354 dt.07.06.16,nr.379,dt.06.07.16,Urdh.Nr.344,dt.28.12.18,nr.18351/3,prot,shk.13688/8,dt.28.12.18,memo nr.18351,dt.26.11.18,shkr.Nr.18351,dt.12.10.18nr.18351/2,dt.19.11.18,urdh.nr.10184,dt.26.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 120,000 2019-01-11 2019-01-18 151010100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Ndih.fond.vecante.rast fatkeq,Shkr.Nr.14670/3,dt.31.12.18,nr.14670/2, dt.12.11.18memo dt.23.10.18,shkr.Nr.14639/1,dt.27.08.18,nr.14670/1,dt.15.09.18,nr.14670,dt.02.08.18,nr.15384/1,dt.15.10.18,nr.15384,dt.22.08.18,nr.12280/1,dt.24.0
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,263,460 2019-01-15 2019-01-18 151910100012018 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Dhjetor Kodi kl. TR1H110059110005,Fature muaji Dhjetor 2018, nr. fat. 304609245 dt. 31.12.2018, kont.nr. H110005
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) XHOANA HOXHA Tirane 98,750 2019-01-15 2019-01-18 150210100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Blerje vegla pune,Fat. Nr. 263, dt. 28.12.18, seri 67511863, f. hyrje nr. 216, dt. 28.12.2018, memo dt. 28.12.18, memo dt. 20.12.18, oferte, miratim
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DEBIT COLLECTION Tirane 405,669 2019-01-11 2019-01-18 150710100012018 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek vendim nr.1181, dt.25.03.14, nr. 467, dt. 09.03.15, nr. 348, dt. 18.06.15 (Janar 2017 - Maj 2017)Urdh.nr.316,dt.27.11.18,nr.13937/53,fat.nr.98,dt.18.12.18,shkr.nr.13937/56,dt.27.12.18 nr.13937/52,dt.21.11.18,memo,nr.13937/27,d
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,935 2019-01-15 2019-01-18 153710100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim postar Dhjetor 2018 (DSHP KUKES),Fat.665, dt. 31.12.18, seri 614126702, shkr .nr. 4, dt. 04.01.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 30,863,900 2019-01-15 2019-01-18 151810100012018 Sherbimet bankare - Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Asist.keshilli.menaxh.financ.borxh.pub.Fat.nr.2-201811160586,dt.31.10.18, p.verb.nr.22699/1,dt.26.12.18,relac.perb.nr.22699,dt.26.12.18,kont.Nr.18317/5,dt.12.01.18,u.prok.nr.18317/1,dt.12.12.17,urdh.nr.18317/2,dt.12.12.17,nr.18317/3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 43,644 2019-01-15 2019-01-18 152910100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA478LU,Fat.Nr.637,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.04.12.18,autoriz.dt. 04.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.04.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 81,720 2019-01-15 2019-01-18 153310100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA759FA,Fat.Nr.634,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.10.12.18,autoriz.dt. 10.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.10.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,550 2019-01-15 2019-01-18 140510100012018 Paga baze - Sherbimet bankare - Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenz.pritje - percjellje,Blerje dhurata,Shkr. Nr. 14014, dt. 23.07.2018, fat. Nr. 33, dt. 07.11.18, seri 62736533, memo dt. 26.07.18, memo dt. 20.12.2018, autorizim nr. 15688/ , dt. 14.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 113,854 2019-01-15 2019-01-18 151410100012018 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS e AECH (Dhjetor 18)Fat.14237529,dt.31.12.18,nr.3018122564 dt.31.12.18,p.verb.dt.10.01.19,urdh.nr.18697/1,dt.22.10.18,memo nr.18697,dt.19.10.18,urdh.nr.18697,dt.19.10.18,nr.1190,dt.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 216,400 2019-01-15 2019-01-18 151710100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.informat.Menaxh.Demshperb.Ish.Perndjek.Polit.Fat.Nr.111218,dt.27.12.18,seri 60642877,p.verb.nr.28,dt.27.12.18,rap.dt.20.12.18,kontr.nr.234/29,dt.20.07.15,urdh.nr.11162/2,dt.05.12.18,nr.11162/1,dt.03.07.18,nr,11162,dt.08.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,330 2019-01-15 2019-01-18 153810100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 233, seri 61414284, dt 31.12.2018, shkr. Nr.01/1, dt.07.01.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,315 2019-01-15 2019-01-18 152410100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fat nr. 279282949, dt. 01.01.19, shkr. Nr.12244, dt. 27.06.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 179,183 2019-01-15 2019-01-18 154110100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin.Pagat e punonjesve dhjetor 18 (projekti NEST),Liste pagese dhjetor 2018 nr. punonjesve ne ISP Bank 1,kontrate nr. 13110/5, dt. 05.12.18, urdh nr. 354, dt. 31.12.18, nr. 22910 prot,dt. 31.12.18, shkr. Nr. 21992, dt. 14.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,500 2019-01-15 2019-01-18 152610100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fat. Nr. 261224032 dt. 01.01.2019, kod. identifiki nr. 450000358536, kod. Klient 45000360523, urdher nr. 8349, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 126,027 2019-01-15 2019-01-18 152710100012018 Paga baze - Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Marreveshje nr. 19655, dt. 29.12.2017, autoriz.nr. 2579, dt. 14.04.2017, nr. 183, dt. 10.01.2018, fat.nr.261232200, dt. 01.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 152,111 2019-01-15 2019-01-18 152810100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Dhjetor 2018 (Min.Fin)Ft tat shitje seri 726816896, 726571112, dt 31.12.2018 kont.dt.12.12.2003, dt.08.01.2004, dt.23.04.2009, dt.24.08.2010, dt. 19.05.2011, dt.24.09.2012, vazhdim
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARDAEL Tirane 601,536 2019-01-11 2019-01-18 150610100012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek vendim nr. 935, dt.11.03.14, nr. 2622, dt. 01.07.14(1 Janar 2016 - 31 Tetor 2016),Urdh. nr. 348, dt. 28.12.18, nr. 13937/62 prot, memo. 13937/54, dt.07.12.18, shkr. nr. 21823, dt. 12.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 535,084 2019-01-15 2019-01-18 152010100012018 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Dhjetor 2018 Kodi kl. TR1H080021110004,Fature muaji Dhjetor 2018, nr. fat.304604776, dt. 31.12.18,kont.nr. H110004
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BESNIK BAJRAKTARI SHPK Tirane 717,759 2019-01-15 2019-01-18 151310100012018 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.FinEkek.vendim.Nr.830,dt.03.03.14,nr.3835,dt.15.11.16,nr.172,dt.03.04.18,(janar16-30Nentor16),urdh.nr.350,dt.28.12.18,nr.13937/59,dt.28.12.18,fat.nr.1,dt.09.01.19,memo,nr.13937/54,dt.13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 693,632 2019-01-15 2019-01-18 151510100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 1715, dt. 22.11.18, seri 71120565, autoriz. Nr. 18014/3, dt. 26.11.18nr. 1814/1, dt. 09.10.18, nr. 18014, dt. 08.10.18, nr. 18014/2, dt. 12.10.18, memo dt. 05.10.18, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 99,284 2019-01-15 2019-01-18 151610100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni Fat. Nr. 1792, dt. 03.12.18, seri 71120642, autoriz. Nr. 21040/1, dt. 03.12.18,oferta, miratim dt.03.12.18, ext. dt. 03.12.18, memo dt. 28.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 39,180 2019-01-15 2019-01-18 153010100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA268PS,Fat.Nr.635,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.12.12.18,autoriz.dt. 11.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.12.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 39,240 2019-01-15 2019-01-18 153110100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA483BI,Fat.Nr.632,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.11.12.18,autoriz.dt. 11.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.11.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) NEW YORK TRAVEL Tirane 66,231 2019-01-15 2019-01-18 152110100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel Fat.nr.1,dt.04.12.18, seri71999901, autorizm. Nr. 21340, dt. 04.12.18, 3 (tre) oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,200 2019-01-11 2019-01-18 150010100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojt.Kons.L.pag.dt.31.12.18,l.prezen.mbledh.nr. 5, p.verb, dt.27.11.18, l. prezence e mbledh 6, dt. 27.12.18, urdher nr.,169,dt.27.05.14,nr.15,dt.10.02.17,nr.104,dt.24.06.16,VKm.Nr.418,dt.27.06.12,nr.817,dt.28.12.18
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave