Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) (Mbi 2,109 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,385,149,904.00 2,109 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 1,225,200 2017-12-29 2018-01-19 52610030012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602 KM pritje-percjellje kontrata ne vazhdim nr.34/1 dat.4.1.2017 prog.nga dat. 2 deri 30 tetor 2017 ,nga dat.10 deri 27 nentor 20147,nga dat.5 deri 28 dhjetor 2017 fat.nga 13,17,18,20 dat.22.12.2017, seri 51254563,51254567,51254569,5125456
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BUKURIJE DAJA Tirane 32,600 2017-12-29 2018-01-19 52710030012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 602 KM pritje-percjellje kontrata ne vazhdim nr.38/1 dat.4.1.2017 prog.dat.8.11.2017 fat. nr.110 dat.14.11.2017 seri 11291130, prog.dat. 111 dat.15.11.2017 seri 11291131,prog. dat.10.12.2017,fat.nr.116 dat.11.12.2017 seri 13790107, fat. 119
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PROSOUND Tirane 3,018,000 2017-12-29 2018-01-19 52310030012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 602 KM pritje-percjellje kontrata ne vazhdim nr.36/1 dat.4.1.2017 prog.nga dat. 2 deri 30 tetor 2017 ,nga dat.10 deri 27 nentor 20147,nga dat.5 deri 28 dhjetor 2017 fat. nr.5056 dat.5.12.2017 seri 57565056,fat.5057 dat.6.12.2017 seri 575650
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ARAL Tirane 1,273,200 2017-12-29 2018-01-19 52510030012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 602 KM pritje-percjellje kontrata ne vazhdim nr.34/1 dat.4.1.2017 prog.nga dat. 2 deri 30 tetor 2017 ,nga dat.10 deri 27 nentor 20147,nga dat.5 deri 28 dhjetor 2017 fat.nga 136 deri 145 dat. 18.12.2017, seri nga 49691357 deri 49691366
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 1,611,600 2017-12-29 2018-01-11 52110030012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 602 KM pritje-percjellje kontrata ne vazhdim nr.32/1 dat.4.1.2017 prog.nga dat. 2 deri 30 tetor 2017 ,nga dat.10 deri 27 nentor 20147,nga dat.5 deri 28 dhjetor 2017 fat. nr.156 dat.29.12.2017 seri 50819006,fat. nr.155 dat.30.11.2017 seri 50
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 208,800 2017-12-29 2018-01-10 52810030012017 Sigurim suplementar shteteror per ishfunksionaret 606 KM pagese kalimtare shkresa nr.6310 dat. 13.12.2017 shk. Minfin nr,18406/1 dat. 29.12.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 38,786 2017-12-28 2018-01-09 51610030012017 Paga baze 600 KM paga Ira Ruēi dhjetor 2017 Plani punonjesve 150 fakti 1
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 373,900 2017-12-26 2017-12-29 50710030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Km pritje-percjellje prog. nga dat 1 deri 30 shtator 2016 fat. nr.95 dat. 23.10.2017 seri 43030486 dat. 17.1.2017 seri 27905241
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 2,770 2017-12-26 2017-12-29 50510030012017 Sherbime telefonike 602, KM SMS Citezen,s Feedback dhjetor 2017, kontrat dat. dat. 6.3.2015 fat. 41000011091 seri 197410508 dat.1.12.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 350,260 2017-12-26 2017-12-29 51010030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Km pritje-percjellje prog. nga dat 1 deri 30 nentor 2017 fat. nr.107 dat. 30.11.2017 seri 43030497, Urdh Pagese dat. 30.11.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 10,270 2017-12-26 2017-12-29 50310030012017 Sherbime telefonike 602 KM shpenz. sherb. shortcode nentor 2017, fat. nr.1800046974 dat. 30.11.2017, seri 96791958
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 240,200 2017-12-26 2017-12-29 50610030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Km pritje-percjellje prog. nga dat 1 deri 31 dhjetor 2016 fat. nr. 1 dat. 17.1.2017 seri 27905241
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 252,000 2017-12-26 2017-12-29 50910030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Km pritje-percjellje prog. nga dat 1 deri 30 nentor 2017 fat. nr.100 dat. 24.11.2017 seri 43030385, fat. nr.102 dat.25.11.2017 seri 43030387, fat. nr.104 dat.26.11.2017 seri 43030389, Urdh Pagese dat. 26.11.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,800 2017-12-26 2017-12-29 50410030012017 Sherbime telefonike 602 KM shpenz. cel. nr. rregj. 22545795852 seri fat.217053705 tetor 2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 54,000 2017-12-26 2017-12-29 51110030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Km pritje-percjellje prog. nga dat 20.11.2017 fat. nr.109 dat. 2.12.2017 seri 43030395, Urdh Pagese dat.20.11.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALTIN KOLGJINI Tirane 120,528 2017-12-26 2017-12-29 50210030012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602 shpenz.miremb. mjetesh, Urdh. Prok. nr.1634 prot dat. 16.3.2017, P-V dat. 21.3.2017 Kontrat sherbimi nr.1635/1 dat. 21.3.2017, fat. nr. 23 dat. 30.11.. 13.12.2017, Urdh. Pagese dat. 13.12.2017 Fat. nr. 1093 dat. 18.12.2017 seri 50808660
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 334,550 2017-12-26 2017-12-29 50810030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Km pritje-percjellje prog. nga dat 1 deri 31 tetor 2017 fat. nr.109 dat. 30.11.2017 seri 43030499 Urdh Pagese dat. 31.10.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 56,808 2017-12-26 2017-12-29 50010030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 shpenz. cel.nentor 2017,kodi 530924 seri 002276867823, kodi 546022 seri 00227682482,
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,971,176 2017-12-22 2017-12-28 49410030012017 Paga baze 600 paga punonjesish aparati 1/2 dhjetor 2017 Pl. nr. punonjesve 150 fakti 36
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,434,448 2017-12-22 2017-12-28 49310030012017 Paga baze 600 paga punonjesish aparati 1/2 dhjetor 2017 Pl. nr. punonjesve 150 fakti 52
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 76,650 2017-12-22 2017-12-28 49810030012017 Paga baze 600 paga punonjesish aparati 1/2 dhjetor 2017 Pl. nr. punonjesve 150 fakti 1
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PANORAMA GROUP Tirane 12,000 2017-12-20 2017-12-27 49010030012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 602 KM ab. shtypi Memo dat 11.12.2017 Urdh. Pagese dat. 11.12.2017 Kontrate dat 11.12.2017 Fat. nr. 2054 dat. 13.12.2017 seri 57239318
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 151,238 2017-12-22 2017-12-27 49910030012017 Paga baze 600 paga punonjesish aparati 1/2 dhjetor 2017 Pl. nr. punonjesve 150 fakti 2
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 1,920 2017-12-20 2017-12-27 47510030012017 Sherbime telefonike 602 KM shpenz. tel vila Durres nentor 2017 fat. nr. 57 dat.18.12.2017 seri 27905460
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 15,242 2017-12-20 2017-12-27 48410030012017 Sherbime telefonike 602 KM SMS Citizen Feedback nentor 2017 kontrate sherbimi ne vazhdim dat. 6.3.2015 fat.20757697 seri 227176258
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 12,797 2017-12-20 2017-12-27 47410030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje Prog. dat. 16.10.2017 Urdh. Pagese dat.16.10.2017 fat. nr. 282419 dat. 19.10.2017seri 215108340
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,400 2017-12-20 2017-12-27 48610030012017 Sherbime telefonike 602 KM, rimb. cel, Harito, m arketimi nr. 85102 seri 85102 dat. 12.12.2017 nentor 2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 77,920 2017-12-20 2017-12-27 47810030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje- percjellje, Prog dat.21.11.2017 , Prog. dat. 27.11.2017,Urdh. Pagese dat 27.11.2017 fat. nr. 106 dat.28.11.2017 seri 43030391, fat. nr.168 dat. 11.11.2017 seri 43030299
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,892 2017-12-20 2017-12-27 48310030012017 Sherbime telefonike 602 KM SMS Citizen Feedback nentor 2017 kontrate sherbimi ne vazhdim dat. 6.3.2015 fat. 1800000963 dat. 30.11.2017 seri 0122476323
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 17,000 2017-12-20 2017-12-27 48810030012017 Shpenzime per honorare 602 Km paguar KKT shk. nr. 3023/4 dat. 13.12.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 60,430 2017-12-20 2017-12-27 47910030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje- percjellje, Prog dat.19,24,25,28 dhe 30 gust 2017,Urdh. Pagese dat 30.8.2017 fat. nr. 94 dat.23.10.2017 seri 43030485, fat. nr.168 dat. 11.11.2017 seri 43030299
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ANSIG Tirane 522,200 2017-12-20 2017-12-27 47210030012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 602 sig mjeti Urdh. Prok. nr. 3269 dat. 7.6.2017 P-V dat.6.6.2017 fat. nr.901 dat. 10.11.2017 seri 53649901, fat. nr.903 dat. 10.11.2017 seri 53649903
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) SPEEDECO Tirane 164,472 2017-12-20 2017-12-27 47110030012017 Udhetim jashte shtetit 602 sherbim postar me jasht, Prog dat. 8,15,21,26 shtator 2017 Urdh. Pagese dat. 8,15,21,26 shtator 2017, Prog dat. 6,17, tetor 2017 Urdh. Pagese dat. 6,17 tetor 2017, Prog. dat. 1,2 nentor 2017 Urdh. Pagese dat 1,2 nentor 2017 fat. nr.155
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,228,652 2017-12-22 2017-12-27 49510030012017 Paga baze 600 paga punonjesish aparati 1/2 dhjetor 2017 Pl. nr. punonjesve 150 fakti 18
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 215,360 2017-12-20 2017-12-27 48010030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje- percjellje, Prog dat.1 deri 28 korrik 2017 Urdh. Pagese dat. 28.7.2017 fat. nr.93 dat. 23.10.2017 dhe 30 gust 2017,Urdh. Pagese dat 30.8.2017 fat. nr. 94 dat.23.10.2017 seri 43030485, fat. nr.168 dat. 11.11.2017 seri 43030299
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 162,000 2017-12-20 2017-12-27 48510030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje Prog. dat.3,7, dhe 10 dhjetor 2017 Urdh. Pagese dat 10.12.2017 Fat.nr.122 dat. 21.12.2017 seri 43084158, fat. nr.123 dat. 21.12.2017 seri 43084159, fat. nr.124 dat, 21.12.2017 seri 43084160
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) MERIDIANA TRAVEL TOUR Tirane 148,888 2017-12-20 2017-12-27 48210030012017 Udhetim jashte shtetit 602 KM shpenzime udhetimi me jasht Prog. nr. 6136 dat. 4.12.2017 Autorizim nr. 6136/1 dat. 4.12.2017 Prog. nr. 6107 dat. 24.11.2017 Autorizim nr. 6107/1 dat. 24.11.2017 Urdh. Pagese date 24.11.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 70,220 2017-12-20 2017-12-27 47610030012017 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje percjellje Prog dat. 6.6.2017 Urdh. pagese dat. 6.6.2017 fat.92 dat. 23.10.2017 seri 43030483
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2017-12-20 2017-12-27 48910030012017 Sherbime telefonike 602 KM linja LD nentor 2017 fat. nr. 90754314 seri 227172739 dat.30.11.2017
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 34,000 2017-12-20 2017-12-27 48710030012017 Shpenzime per honorare 602 Km paguar KKT shk. nr. 3023/4 dat. 13.12.2017, shk. KKT nr. 3051/3 dat. 13.12.2017 dhjetor 2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave