Pagesa tė Thesarit 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 111,973,701.00 439 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 477,522 2014-03-13 2014-03-17 8510780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 dieta j.vendi nga f.b.financimi urdher dt 22.1.14 kontrate2013/335-067 autorizim 13.3.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 159,174 2014-03-13 2014-03-17 8610780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 dieta j.vendi nga f.b.financimi urdher dt 22.1.14 kontrate2013/335-067 autorizim 13.3.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 108,807 2014-03-12 2014-03-13 80210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page klodi , kejti urdher 30 dt 11.2.14 bordero janar 2014 kontrate 23.12.2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 20,793 2014-03-12 2014-03-13 8210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page klodi urdher 130 1.11.13 bordero 10.1.2014
Ministria e Integrimit (3535) ERJON SARAĒI (L21428028P) Tirane 504,972 2014-03-12 2014-03-13 7910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 sherbim auditimi nga k.b.financimi, tvsh urdher dt 11.2.14 ft dt 10.3.14 seri 86589356 kontrate granti 2012/288-904 dt 19.3.12
Ministria e Integrimit (3535) ERJON SARAĒI (L21428028P) Tirane 336,432 2014-03-12 2014-03-13 6510780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 sherbim auditimi nga k.b.financimi, tvsh urdher 167 dt 20.12.13 ft seri 86589356 dt 6.1.14 kontrate granti 2012/299-413 dt 1.10.2012
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 54,608 2014-03-12 2014-03-13 81210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page klodi urdher 29 7.2.14 bordero 10.1.2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 35,000 2014-03-11 2014-03-12 7710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 PERFITIM FINANCIAR M. LAZIMI JANAR 2014, URDH 8 DT 29.01.2010, AUTORIZIM MUAJI JANAR 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 65,000 2014-03-11 2014-03-12 7610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 PERFITIM FINANCIAR G. ELEZI, S.MICI, D.CEKANI SHKURT 2014, URDH 8 DT 29.01.2010, AUTORIZIM MUAJI SHKURT 2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 35,000 2014-03-11 2014-03-12 7810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 PERFITIM FINANCIAR M. LAZIMI SHKURT 2014, URDH 8 DT 29.01.2010, AUTORIZIM MUAJI SHKURT 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 265,290 2014-03-11 2014-03-12 7110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page klodi,kebi,keiti urdher 141 19.11.13 autorizim 6.3.14 kontrate 23.12.13 bordero e muajit dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,140 2014-03-11 2014-03-12 6610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page a.bela urdher 58 12.6.13 autorizim 6.3.14 kontrate 1.7.13 bordero e muajit dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 20,000 2014-03-11 2014-03-12 7510780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 26 dt 24.2.14 s 0006823 pv emergjence dt 4.2.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 148,490 2014-03-11 2014-03-12 6910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page th.roca urdher 58 12.6.13 autorizim 6.3.14 kontrate 10.6.13 bordero e muajit dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) BESIANA ANTONI Tirane 45,000 2014-03-11 2014-03-12 7410780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 12 dt 20.2.14 s 008171 urdher 35 20.2.14 program 20.2.14
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 437,920 2014-03-11 2014-03-12 7310780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje ft 2424 dt 20.2.14 s 13052424 urdher 9 dt 21.1.14 program 18.2.14
Ministria e Integrimit (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 6,766 2014-03-11 2014-03-12 7210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 takse automjeti shkresa 264 dt 30.1.14 ft 112003918 dt 20.2.14
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 76,418 2014-03-11 2014-03-11 7010780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page eduina ymeri urdher 174 27.12.13 autorizim 6.3.14 kontrate 2.12.13 bordero e muajit dhjetor
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 100,099 2014-03-11 2014-03-11 6710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page a.stefa urdher 58 12.6.13 autorizim 6.3.14 kontrate 26.12.13 bordero e muajit dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 148,490 2014-03-11 2014-03-11 6810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page e.qaja urdher 58 12.6.13 autorizim 6.3.14 kontrate 10.6.13 bordero e muajit dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 59,191 2014-03-04 2014-03-05 5710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT shkurt 2014 nr punonj pl 90 f 1
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,141,912 2014-03-04 2014-03-05 5910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT shkurt 2014 nr punonj pl 90 f 20
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,768,621 2014-03-04 2014-03-05 5810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT shkurt 2014 nr punonj pl 90 f 47
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 576,159 2014-03-04 2014-03-05 5610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT shkurt 2014 nr punonj pl 90 f 7
Ministria e Integrimit (3535) BESIANA ANTONI Tirane 58,500 2014-02-27 2014-02-28 5310780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT PRITJE,UP 30/1/14,PROG 30/1/14,FAT 16 D 3/2/14 S 008171
Ministria e Integrimit (3535) BESIANA ANTONI Tirane 40,500 2014-02-27 2014-02-28 5410780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT PRITJE,UP 7/1/14,PROG 9/1/14,FAT 8 D 10/1/14 S 008161
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 11,828 2014-02-26 2014-02-27 5510780012014 Unspecified 602,600,MINISTRIA E INTEGRIMIT plus tel, kod ka 95735,fat janar 2014 s 116821054
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,550 2014-02-26 2014-02-27 5010780012014 Unspecified 602.MINISTRIA E INTEGRIMIT ,rregullim brave,up 5 d 23/1/14,pv 5 d 23/1/14,fat 32 d 23/1/14 s 0006829,fh 11 d 5/2/14
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 160,583 2014-02-25 2014-02-26 5110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta ministrja urdher 116 dt 30.10.2013 ft 3120 dt 13.02.2014 ser 12808220
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,450 2014-02-19 2014-02-20 4710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bl dhurate up 5 dt 15.01.2014 pve15.01.2014 ft dt 15.01.2014 ser 115215018 ser 115215018 fh 5 dt 20.01.2014
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,050 2014-02-19 2014-02-20 4910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 gjob taksa aut shkrese 19.02.2014 ft 11121131 dt 17.01.2014 Luljeta Hasanaj karte 024419413
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,839 2014-02-19 2014-02-20 4810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bl dhurate up 6 dt 5.02.2014 pve5.02.2014 ft 201 dt 5.02.2014 ser 12748801 fh 10 dt 5.02.2014
Ministria e Integrimit (3535) ANILA KECO Tirane 13,300 2014-02-19 2014-02-20 29107800120141 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bl uje up 4 dt 23.01.2014 njf 25.01.2014 fat 2 dt 27.01.2014 ser 1113652 fh 27.01.2014 nr 6
Ministria e Integrimit (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 150,000 2014-02-19 2014-02-19 3910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602baner pv emergjence 28.01.2014 ft 22 dt 28.01.2014 ser 10678300
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 26,000 2014-02-18 2014-02-19 2210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602kafe qumesht up 2 dt 15.01.2014 ref 15.01.14 njf 17.01.2014 ft 710 dt 17.01.14 ser 11736610
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 170,551 2014-02-18 2014-02-19 4010780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular dhjetor 2013janar 2014 kod ab 3286343 kl c1002310
Ministria e Integrimit (3535) HELIOS CATERING Tirane 11,520 2014-02-18 2014-02-19 4110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje urdher 32 dt 3.02.2014 program 3.02.2014 ft 14 dt 3.02.2014 ser 11770275
Ministria e Integrimit (3535) HELIOS CATERING Tirane 12,960 2014-02-18 2014-02-19 3810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje pvemergjenc 15.01.2014 ft 15.01.2014 ner 1 ser 11770262
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 81,000 2014-02-18 2014-02-19 3710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje pvemergjenc 15.01.2014 ft 15.01.2014 ner 2 ser 0006822
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 185,196 2014-02-18 2014-02-19 3310780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 lista pritjesA.Leka nentor dhjetor 2013 janar 2014 autorizim shkurt 2014
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave