Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAAMERIKANEEINVESTIMEVESHA 10,327,115.00 52 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 222,880 2019-12-05 2019-12-06 84521290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% F.Rezerve) , VKB nr.114 dt.25.11.2019, sipas listepageses tetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 78,684 2019-12-05 2019-12-06 84821290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% Gr.Kushtezuar) , VKB nr.114 dt.25.11.2019, sipas listepageses tetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 179,772 2019-12-05 2019-12-06 83021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin nentor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 12,420 2019-12-05 2019-12-06 84621290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj 6% F.Rezerve) , VKB nr.114 dt.25.11.2019, sipas listepageses tetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 52,260 2019-11-07 2019-11-08 74021290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike ( te rinj ), sipas listepageses tetor 2019 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 798,044 2019-11-07 2019-11-08 73921290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues ), sipas listepageses tetor 2019 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 245,560 2019-11-05 2019-11-06 73421290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% F.Rezerve) , VKB nr.98 dt.24.10.2019, sipas listepageses shtator 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 4,500 2019-11-05 2019-11-06 73521290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj 6% F.Rezerve) , VKB nr.98 dt.24.10.2019, sipas listepageses shtator 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 78,684 2019-11-05 2019-11-06 73721290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% Gr.Kushtezuar) , VKB nr.98 dt.24.10.2019, sipas listepageses shtator 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 179,772 2019-11-04 2019-11-05 71821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 12,000 2019-10-14 2019-10-15 65821290012019 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet sipas VKB nr.7 dt.22.01.2019,shkr.pref.nr.168/1 dt.29.01.2019,kontr.porosise nr.30 dt.16.11.2017,per muajin korrik-shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 916,888 2019-10-08 2019-10-09 63621290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues) , sipas listepageses shtator 2019 nxjerre nga sistemi i pikezimit,derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 12,960 2019-10-08 2019-10-09 63521290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj) , sipas listepageses shtator 2019 nxjerre nga sistemi i pikezimit,derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 215,887 2019-10-02 2019-10-03 61821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 36,125 2019-10-02 2019-10-03 63021290012019 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme me rastin e daljes ne pension per Selman Nexha, urdher nr.142 dt.01.10.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 62,548 2019-10-01 2019-10-03 60721290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% Gr.Kushtezuar) , VKB nr.88 dt.20.09.2019, sipas listepageses gusht 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 257,780 2019-10-01 2019-10-03 60521290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% F.Rezerve) , VKB nr.88 dt.20.09.2019, sipas listepageses gusht 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 21,208 2019-09-12 2019-09-13 58421290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj) , VKB nr.80 dt.20.08.2019, sipas listepageses gusht 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 869,100 2019-09-12 2019-09-13 58321290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues) , VKB nr.80 dt.20.08.2019, sipas listepageses gusht 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 23,200 2019-09-03 2019-09-04 55421290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj 6% F.Rezerve) , VKB nr.82 dt.20.08.2019, sipas listepageses korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 64,660 2019-09-03 2019-09-04 55621290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% Gr.Kushtezuar) , VKB nr.82 dt.20.08.2019, sipas listepageses korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 10,060 2019-09-03 2019-09-04 55721290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj 6% Gr.Kushtezuar) , VKB nr.82 dt.20.08.2019, sipas listepageses korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 241,880 2019-09-03 2019-09-04 55321290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% F.Rezerve) , VKB nr.82 dt.20.08.2019, sipas listepageses korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 215,887 2019-09-02 2019-09-03 54521290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 785,128 2019-08-15 2019-08-16 49821290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues) , VKB nr.72 dt.12.07.2019, sipas listepageses Korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 76,540 2019-08-15 2019-08-16 49921290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj) , VKB nr.72 dt.12.07.2019, sipas listepageses Korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 5,200 2019-08-01 2019-08-02 49221290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj 6% Gr.Kushtezuar) , VKB nr.73 dt.12.07.2019, sipas listepageses qershor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 72,360 2019-08-01 2019-08-02 49121290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% Gr.Kushtezuar) , VKB nr.73 dt.12.07.2019, sipas listepageses qershor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 22,740 2019-08-01 2019-08-02 48921290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj 6% F.Rezerve) , VKB nr.73 dt.12.07.2019, sipas listepageses qershor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 254,980 2019-08-01 2019-08-02 48821290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues 6% F.Rezerve) , VKB nr.73 dt.12.07.2019, sipas listepageses qershor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 215,887 2019-08-01 2019-08-02 48021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin korrik 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 13,440 2019-07-10 2019-07-11 44821290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj) , VKB nr.64 dt.19.06.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 768,340 2019-07-10 2019-07-11 44721290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues) , VKB nr.64 dt.19.06.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 24,000 2019-07-08 2019-07-09 42721290012019 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet sipas VKB nr.7 dt.22.01.2019,shkr.pref.nr.168/1 dt.29.01.2019,kontr.porosise nr.30 dt.16.11.2017,per janar-qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 215,887 2019-07-02 2019-07-03 41021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 8,820 2019-07-02 2019-07-03 42221290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj) , VKB nr.67 dt.19.06.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 77,560 2019-07-02 2019-07-03 32121290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues) , VKB nr.67 dt.19.06.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 265,740 2019-07-02 2019-07-03 41821290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (ekzistues) , VKB nr.67 dt.19.06.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 769,240 2019-06-11 2019-06-12 35821290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike , VKB nr.53 dt.17.05.2019, sipas listepageses maj 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 14,340 2019-06-11 2019-06-12 35921290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike , VKB nr.53 dt.17.05.2019, sipas listepageses maj 2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave