Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,606 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,640,901,222.00 3,606 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Dega Semos Al Tirane 298,800 2020-01-13 2020-01-14 87210140012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise mirembajtje e sistemit High availibility Nentor 2019, kontrate ne vazhdim dt.26.04.17, fature 47 dt.27.11.19 serial 44663497,PV dt.12.12.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2020-01-13 2020-01-14 87710140012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min.Drejtesise Mirmbajtje sistemit Ndergjygjesor, Tetor 2019, kontr vazhdim 712/13 dt 27.7.2015, raport periodik, ft nr 269825069 pv m.dorezim dt 13.12.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARTEO 2018 Tirane 49,200 2020-01-13 2020-01-14 87610140012019 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise Mirmbajtje gjeneratori, UP nr 2941/1 dt 5..4.19, PV prok dt 11.4.2019, kontr sherbimi nr 2914/2 dt 17.04.2019, urdher ndjekje kontr nr 251 dt 17.4.19, situacion nr 6.12.19, akt kolaudimi 6.12.2019, ft nr 72 serial 73015971
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ALTEC" SHPK Tirane 128,112 2020-01-13 2020-01-14 87510140012019 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise Sherbim mirmbajtje sist ngrohje ftohje dhe ventilim, up 252 dt 17.4.19, ft ofert 2942/2 17.4.19, shp.fit 19.4.19, kontrat nr 2942/4 dt 30.4.19, urdher per ndjekje nr 271 dt 30.4.19, pv.m.dorezim d 6.12.19. ft nr 37 serial 674
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 306,433 2020-01-13 2020-01-14 87110140012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise Pritje percjellje Urdher nr 515 dt 14.11.2019, ft nr 324973 serial 321618165
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 139,800 2020-01-13 2020-01-14 87410140012019 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise Sherbim mirmbajtje ashensori UPnr 179 dt 11.3.19, ft ofert 1694/2 dt 11.3.19, njoft fit dt 12.3.19, kontr sherbimi ne vazhdim nr 1694/3 dt 27.3.19, situacion dt 10.12.19, pv dt 10.12.19, ft nr 124 serial 76664374
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 77,540 2020-01-13 2020-01-14 87010140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise Bilete avioni , autorizim nr 7486/2 dt 22.11.19, u.prokurimi nr 529 prot dt 22.11..2019, ft ofert 7486/6 dt 22.11.19, njof.fit dt 22.11.19, ft nr 1715, seri 84027565
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,658,321 2020-01-06 2020-01-07 210140012020 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesė page pėr natyrė tė veēantė pune/kushte pune - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Drejtesise Paga Dhjetor 2019, Punonjes plan 149 fakt 47, Listepagese Dhjetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 564,819 2020-01-06 2020-01-07 410140012020 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Drejtesise Paga Dhjetor 2019, Punonjes plan 149 fakt 8, Listepagese Dhjetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,214,582 2020-01-06 2020-01-07 310140012020 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesė page pėr natyrė tė veēantė pune/kushte pune - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Drejtesise Paga Dhjetor 2019, Punonjes plan 149 fakt 32, Listepagese Dhjetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,301,289 2020-01-06 2020-01-07 110140012020 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtesė page pėr natyrė tė veēantė pune/kushte pune - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Drejtesise Paga Dhjetor 2019, Punonjes plan 149 fakt 34, Listepagese Dhjetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 214,942 2020-01-06 2020-01-07 510140012020 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Ministria e Drejtesise Paga punonjes me kontrate Dhjetor 2019, Punonjes plan 40 fakt 5, Listepagese Dhjetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 251,750 2020-01-06 2020-01-07 610140012020 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Ministria e Drejtesise Paga punonjes me kontrate Dhjetor 2019, Punonjes plan 40 fakt 7, Listepagese Dhjetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 524,264 2020-01-06 2020-01-07 710140012020 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Ministria e Drejtesise Paga punonjes me kontrate Dhjetor 2019, Punonjes plan 40 fakt 15, Listepagese Dhjetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Arber Ademi Tirane 20,940 2019-12-27 2019-12-30 84610140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 15 serial 76579865
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 647,760 2019-12-20 2019-12-24 85510140012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instalimi i kondicionereve Min Drejtesise Blerje Kondicioner, UP nr 491 dt 25.10.19, Ft ofert 7078/4 dt 01.11.19, njoft fit 04.11.19, pv m.dorez dt 18.11.2019, ft nr 19, fh 227
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2019-12-20 2019-12-24 85910140012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise Mirmbajtje e sistemit te dixitalizimit te arkives se MD per gjendjen gjyqesore Shtator 2019, Kontrat nr 6721/11 dt 7.12.2016, ft 1287 serial 83422837, raport periodik dt 23.10.19-23.11.19, pv realizimi dt 03.12.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MANIELA SOTA Tirane 134,400 2019-12-20 2019-12-24 86110140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi, Urdher prokurimi nr 512 dt 14.11.2019, PV dt 14.11.19, ft nr 61 serial 73870958
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 221,340 2019-12-20 2019-12-24 85810140012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise Pritje percjellje delegacioni i huaj, Urdher nr. 517 dt 21.11.2019, ft nr 324144 serial 321617336
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KUJTIM QERSHORI Tirane 20,600 2019-12-20 2019-12-24 83310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 254 serial 83636004
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Auto Manoku Servis Tirane 37,800 2019-12-20 2019-12-24 85110140012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise Sherbim riaprim mirmbajtje automjetesh. ft nr 619 serial 75076319, akt kolaudimi dt 17.06.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EURONDERTIMI 2000 Tirane 50,395,962 2019-12-20 2019-12-24 86610140012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise rikonstruksion ambjentesh. Kontrate"sekret"nr.1197/15 dt.21.08.2019, sit.punimesh 02.12.2019, fat.42 dt.02.12.2019 serial 53983592
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 150,000 2019-12-20 2019-12-24 86510140012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min.Drejtesise Mirmbajtje sistemi ALBIS, Tetor 2019, Kontr vazhdim nr 7260/13 dt 9.2.17, urdher 867 dt 3.8.18, ft nr 5571 serial 80457250 pvm dt 10.12.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) APIEDA Tirane 162,000 2019-12-20 2019-12-24 86010140012019 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri Min Drejtesise Marrje me qera sistem fonie, UP 511 dt 14.11.19, pv prokurimi dt 14.11.2019, proc dorez sherbimi 02.12.19, ft nr 87 serial 65321995
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 41,280 2019-12-20 2019-12-24 86410140012019 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti Min Drejtesise Pritje percjellje delegacion i huaj, urdher 515 dt 14.11.2019, shkrese nr 752 dt 15.11.19, ft nr 36 dt 18.11.2019, serial 69527251, pv dt 18.11.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 92,400 2019-12-20 2019-12-24 86210140012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min Drejtesise Furnizimi vendosje pjese kembimi, UP 545 dt 03.12.2019, PV prok nen 100.000 dt 03.12.2019, ft nr 226172043
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Madena Deromemaj Tirane 184,000 2019-12-20 2019-12-23 83610140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 8 serial 76294108
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Sadedin Limani Tirane 271,000 2019-12-20 2019-12-23 83910140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 13 serial 13227263
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Antonino Doda Tirane 9,380 2019-12-20 2019-12-23 82710140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 3 serial 14014806
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Silvana Dervishi Tirane 21,300 2019-12-20 2019-12-23 84310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 4 serial 14176505
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Lindita Dashi Tirane 14,560 2019-12-20 2019-12-23 83410140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 6 serial 76213356
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 56,280 2019-12-20 2019-12-23 84210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 98 serial 14187880
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 259,100 2019-12-20 2019-12-23 82210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi Korrik 2019 , Urdher Ministri nr 532 dt 25.11.2019, ft nr 24 serial 8531224
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,818 2019-12-19 2019-12-23 92010140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, Nentor 2019 nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 327123025 dt 01.12.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Arjeta Dibra Tirane 156,300 2019-12-20 2019-12-23 82810140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 38 serial 54622538
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ENTELA FEKA Tirane 54,860 2019-12-20 2019-12-23 83010140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 8 serial 12073158
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MANIELA SOTA Tirane 36,660 2019-12-20 2019-12-23 83710140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 57 serial 73870954
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) InfoSoft Office Tirane 273,311 2019-12-20 2019-12-23 85410140012019 Kancelari Min Drejtesise Blerje Toner, Up nr 455 dt 10.10.2019, KOntrat nr 6854/5 dt 25.10.2019, pv.m .dorez dt 21.11.2019, ft nr 321861230, fh nr 230 dt 21.11.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) JORGO HAXHI Tirane 27,100 2019-12-20 2019-12-23 83110140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 38 serial 11673682
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALEKSANDRA GJONI / TIRANE Tirane 5,700 2019-12-20 2019-12-23 82410140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 50 serial 14047033
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave