Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
VODAFONE ALBANIA 661,961.00 34 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,967 2012-02-28 2012-03-15 5210140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E. Dobi muaji janar 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 34,419 2012-02-28 2012-03-15 5110140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E.Halimi muaji janar 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,383 2012-02-28 2012-03-15 5010140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E. Hajro muaji janar 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 24,017 2012-04-02 2012-04-12 8910140012012 231 Ministria e Drejtesise ribursim TVSH telefon proj.Euralius II fat.janar - shkurt 2011 nr.abonenti 1062912
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,928 2012-04-16 2012-04-17 12910140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E. Dobi muaji shkurt 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 45,801 2012-04-19 2012-04-20 14010140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E.Halimi muaji mars 2012 kodi i abonentit 1000473
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 31,214 2012-04-06 2012-04-13 9210140012012 602 Ministria e Drejtesise telefon E. Halimi muaji shkurt 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,588 2012-04-05 2012-04-13 9410140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E. Hajro muaji janar 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,860 2012-04-05 2012-04-13 9310140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E. Dobi muaji shkurt 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 14,267 2012-05-11 2012-05-16 15910140012012 231 Ministria e Drejtesise ribursim TVSH telefon proj.Euralius II fat.mars 2011 nr.abonenti 1062912
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,951 2012-05-22 2012-05-23 18110140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E. Dobi muaji prill 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,507 2012-05-22 2012-06-06 18210140012012 600-602 Ministria e Drejtesise telefon E. Hajro muaji prill 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,630 2012-06-15 2012-06-18 23210140012012 602 Ministria e Drejtesise vodafon abon 1048280 fat maj 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 31,140 2012-06-15 2012-06-28 23410140012012 602 Ministria e Drejtesise vodafon abon 1000473 (EDUART HALIMI) fat maj 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,350 2012-06-15 2012-06-28 23310140012012 602 Ministria e Drejtesise vodafon abon 1005839 fat maj 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,283 2012-08-15 2012-08-17 32410140012012 231 Ministria e Drejtesise rim tvsh fat dt 2/7/2012 abon 1062912
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 14,352 2012-09-14 2012-09-17 36010140012012 231 Ministria e Drejtesise rim tvsh fat dt 2/8/2012 abon 1062912
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,682 2012-10-08 2012-10-09 40210140012012 Ministria e Drejtesise euralius rim tvsh fat shtator 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,579 2012-11-08 2012-11-22 44610140012012 Ministria e Drejtesise rimb tvsh fat dt 2/10/2012 abon 1062912
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,874 2012-12-08 2012-12-19 47210140012012 Ministria e Drejtesise rimb tvsh fat dt 2/11/2012 abon 1062912 seri 111152867
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,088 2012-08-20 2012-08-21 34510140012012 Ministria e Drejtesise TELEFON KORRIK 2012 KODI 1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,970 2012-04-19 2012-04-25 13810140012012 602 Ministria e Drejtesise telefon E. Hajro muaji mars 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,129 2012-02-08 2012-02-16 3110140012012 231 Ministria e Drejtesise ribursim TVSH telefon proj.Euralius II fat.janar 2011 nr.abonenti 1062912
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 25,753 2013-03-28 2013-03-29 14510140012012 MINISTRIA E DREJTESISE tel.janar,shkurt 2013,f113311020,2.3.2013,ab,1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 24,301 2013-04-25 2013-04-25 18410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vodafon fat mars 2013 (EDUART HALIMI)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 44,540 2013-04-25 2013-04-26 18510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE pages tvsh projekti euarlius fat 2/12/2012,2/1/2013,2/2/2013,2/3/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,390 2013-05-22 2013-06-06 24010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tvsh fat 2/4/2013 114266201
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 14,052 2013-05-28 2013-06-12 24610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE vodafon tvshy fat dt 2/5/2013 seri 114293242
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 32,387 2013-06-28 2013-08-30 31810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel vodafon fat prill maj 2013 seri 114309160
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 23,787 2013-08-04 2013-10-07 35910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE VODAFON FAT 116487899 DT 2.07.2013 KODI 1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 21,766 2013-08-28 2013-10-17 40310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat korrik 2013 abon 1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 27,995 2013-09-23 2013-10-23 44510140012013 ,MINISTRIA E DREJTESISE vodafon fat gusht 2013 abon 1005839
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 18,108 2013-09-12 2013-10-21 43610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel vodafon fat gusht 2013 (e halimi)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 62,903 2013-12-10 2013-12-10 53710140012013 602-MINISTRIA E DREJTESISE shp/celulari fat shtator 2013 (NASIP NACO)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >