Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) 821,930.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 13,080 2012-02-27 2012-03-15 5810140012012 602 Ministria e Drejtesise uje janar 2012 kontrate ne vazhdim nr.4-d159080-1
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 6,830 2012-03-07 2012-03-21 7410140012012 602 Ministria e Drejtesise uje dhjetor 012 kontrate ne vazhdim nr.4-D159080-1
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 9,800 2012-04-05 2012-04-13 10210140012012 602 Ministria e Drejtesise uje shkurt 2012 kontrate ne vazhdim nr.4-d159080-1;fat.1202-159080-1-1
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 26,040 2012-05-11 2012-05-14 14510140012012 602 Ministria e Drejtesise uje mars 2012 kontrate ne vazhdim nr.4-d159080-1;fat.1202-159080-1-1
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 19,470 2012-05-28 2012-05-28 19210140012012 602 Ministria e Drejtesise uje prill 2012 kontrate ne vazhdim nr.4-d159080-1
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 45,220 2012-12-08 2012-12-10 47710140012012 Ministria e Drejtesise UJE KONTRATE 4-D-159080-1 FAT shtator 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 30,360 2012-08-20 2012-08-21 34210140012012 Ministria e Drejtesise UJE KONTRATE 4-D-159080-1 FAT KORRIK 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 91,650 2013-01-16 2013-01-16 910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat tetor- nentor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 24,310 2013-02-11 2013-02-11 5810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uje fat dhjetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 43,150 2013-02-26 2013-02-27 9210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat janar 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 24,310 2013-04-09 2013-04-09 16610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat shkurt 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 21,380 2013-04-19 2013-04-22 17210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 37,920 2013-08-27 2013-08-27 36010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat qershor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 103,090 2013-08-28 2013-08-30 41010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat gusht 2012 prill,maj 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 163,680 2013-11-22 2013-11-22 49810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uji fat korrik shtator 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 134,880 2013-12-18 2013-12-19 58310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE uje,kontrate D-159080,fat dt 29.08.2013,30.11.2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 26,760 2013-12-10 2013-12-10 54910140012013 602-MINISTRIA E DREJTESISE uji fat tetor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >