Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
POSTA SHQIPTARE SH.A 3,464,384.00 26 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 146,772 2012-02-27 2012-03-15 4910140012012 602 Ministria e Drejtesise posta kontrate ne vazhdim nr.667/1 dt.26.01.11 fat.1186 dt.26.01.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 245,988 2012-04-05 2012-04-13 11110140012012 602 Ministria e Drejtesise posta kontrate ne vazhdim nr.1485 dt.26.02.12 fat.1787 dt.26.03.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 109,060 2012-04-05 2012-04-13 11010140012012 602 Ministria e Drejtesise posta kontrate dt.22.02.12;fat. 87413231 28.02.12;87416213 26.03.12
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 9,360 2012-06-11 2012-06-21 21710140012012 602 Ministria e Drejtesise SHERB POSTAR FAT PRILL MAJ 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 130,572 2012-09-14 2012-09-17 33910140012012 602 Ministria e Drejtesise posta fat gusht 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 6,384 2012-10-11 2012-10-16 42310140012012 Ministria e Drejtesise posta fat nentor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 229,230 2012-12-08 2012-12-19 47610140012012 Ministria e Drejtesise posta fat korrik 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 14,090 2013-01-16 2013-01-21 1010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat tetor -nentor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 190,212 2013-01-16 2013-01-21 1110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat shtator 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,200 2013-03-29 2013-03-29 12610140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE sherbim ekspres janar2013,kon.727,1.2.2012,f12,31.1.2013,s02136712
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 400,896 2013-03-29 2013-03-29 12410140012013 1014001 MINISTRIA E DREJTESISE posta kv667/1,26.1.2011,f1198,26.1.2013,s02122498
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,596 2013-04-19 2013-04-22 17310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta sekrete fat janar,shkurt,mars,2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 525,534 2013-02-05 2013-02-06 4610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat tetor-nentor- dhjetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 50,610 2013-02-05 2013-02-06 46101400120131 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat dhjetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 137,172 2013-05-10 2013-05-13 16810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 250,038 2013-05-28 2013-06-12 24810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat prill 2013 seri 08743967
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 174,192 2013-06-26 2013-08-05 30510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta muaj 2013 kontrate 667/1 dt.26.01.11 fat.2507 dt.26.05.13 sri 08743709
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 9,348 2013-07-03 2013-08-05 32610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat maj 2013 02149652
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 120,000 2013-07-08 2013-09-23 33810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat maj 2013 seri 08748930
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,560 2013-07-08 2013-09-23 33910140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat qershor 2013 seri 02149667
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 147,788 2013-08-28 2013-10-17 40410140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat koriik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 5,244 2013-08-28 2013-10-17 40510140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat koriik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 357,258 2013-11-22 2013-11-22 50110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat gusht,shtator,tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 9,588 2013-11-22 2013-11-22 50210140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta fat ,shtator,tetor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 171,132 2013-12-18 2013-12-19 58010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE posta,fat nr 4430 dt 26.11.2013,seri 08737895
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,560 2013-12-24 2013-12-26 60310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE POSTA FAT 171/S DT 25.11.2013 SERI 02137201
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >