Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Aparati Ministrise se Drejtesise (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
PLUS COMMUNICATION 5,313,985.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 455,004 2012-06-21 2012-06-22 24110140012012 602 Ministria e Drejtesise tel plus fat prill-maj 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 285,226 2012-08-15 2012-08-15 31910140012012 602 Ministria e Drejtesise tel plus fat qershor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 358,441 2012-09-04 2012-09-05 35510140012012 Ministria e Drejtesise tel fat korrik 2012 kon dt 2/4/2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 562,602 2012-11-07 2012-11-08 43810140012012 Ministria e Drejtesise tel fat gusht-shtator 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 381,343 2012-12-08 2012-12-10 49110140012012 600,602 Ministria e Drejtesise tel fat tetor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 300,520 2013-01-23 2013-01-24 3010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat nentor 2012
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 285,145 2013-02-11 2013-02-11 6310140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat dhjetor 201212 fat 231 dt 7/1/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 281,217 2013-03-11 2013-03-11 10610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat janar 2013 fat 109353998 dt 7/2/2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 237,833 2013-04-09 2013-04-09 15610140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat shkurt 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 278,027 2013-05-10 2013-05-10 21710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat mars 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 255,424 2013-06-05 2013-06-06 27210140012012 MINISTRIA E DREJTESISE NDALESE TELEFONI FAT DT 1.05.2013 SERI 112687030
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 286,121 2013-07-11 2013-07-12 34810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel fat 1/6/2013 seri 112706229
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 306,923 2013-08-28 2013-08-30 40810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat qershor 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 247,791 2013-09-12 2013-09-19 43010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat korrik 2013
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 191,368 2013-10-09 2013-10-11 46010140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat dt 1/9/2013 seri 112779337
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 217,837 2013-11-22 2013-11-22 48710140012013 MINISTRIA E DREJTESISE tel plus fat 1/10/2013 ndalese nga paga
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 208,787 2013-12-18 2013-12-19 58110140012013 MINISTRIA E DREJTESISE mbajtur telefon,fat dt 01.11.2013,seri 11674635
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 174,376 2013-12-20 2013-12-23 59810140012013 MINISTRIA E DREJTESISE telefon,fat 116762257 dt 01.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >